2737
2739
عنوان

رژیم کانادایی 15 روزه.بیایید با هم همراه بشویم.

| مشاهده متن کامل بحث + 533212 بازدید | 13314 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان اگه گروهی دارین برای رژیم ممنون میشم من هم دعوت کنید  من دو دوره این رژیم گرفتم و ...

یعنی علاوه بر رژیم خرما خوردی؟وا من خیلی ضعف کردم. وز اولمه گشنمهههه چیکار کنم؟تحمل کرذم و تحمل م میکنم چلی بنظرت راهی هست ؟مثلا شما خرما خوردی اشکال نداشت؟اخه مسگن رژیم خراب میشه

Only Good can jude me 👉🫀🥀فقط خدا میتونه منو قضاوت کنه💜💛 رواشناس نیستم ولی زندگی اینقدر بهم درس داده که .....منو تو تایپیکاتون تگ کنین تا با تحربیاتم بهتون کمک کنم 🤤خدای سیاست هستم واسه همینه ک عروس دوردونه مادر شوهر و مدیر زندگی همسر هستم🙃دوست دارم از تحربیاتتون استفاده کنم و با تجربیاتم راهنماییتون کنم عسلای من😘اگ دوست داری سیاست و از من یاد بگیر تایپیک نمیزنم ولی هروقت هرکی سوال کنه حتما جوابشو میدم خوشحال میشم کمکتون کنم 🙃😍

بچها من امروز روز اولم بود کسی هست باهم ادامه بدیم؟

Only Good can jude me 👉🫀🥀فقط خدا میتونه منو قضاوت کنه💜💛 رواشناس نیستم ولی زندگی اینقدر بهم درس داده که .....منو تو تایپیکاتون تگ کنین تا با تحربیاتم بهتون کمک کنم 🤤خدای سیاست هستم واسه همینه ک عروس دوردونه مادر شوهر و مدیر زندگی همسر هستم🙃دوست دارم از تحربیاتتون استفاده کنم و با تجربیاتم راهنماییتون کنم عسلای من😘اگ دوست داری سیاست و از من یاد بگیر تایپیک نمیزنم ولی هروقت هرکی سوال کنه حتما جوابشو میدم خوشحال میشم کمکتون کنم 🙃😍
2728
بچها من امروز روز اولم بود کسی هست باهم ادامه بدیم؟

سلام منم امروز روز دومهه خیلی سخت نیست خودمو سرگرم میکنم که گرسنه نشم ایشالا تا آخرش بتونم من خیلی اضافه وزن دارم آخه

یعنی علاوه بر رژیم خرما خوردی؟وا من خیلی ضعف کردم. وز اولمه گشنمهههه چیکار کنم؟تحمل کرذم و تحمل م می ...

بله عزیزم  البته هرروز باشگاه میرفتم ولی روزی ۵تاخرما هم میخوردم یعنی عالی بودم وخیلی کمک ب سیر بودنم میکرد اصلا گشنه نمیشدم🤩

2740

سلامممم

این تاپیکو خیلی دوس داشتم😍😍😍

مث رمان از اولش خوندم 🥹😍

وکلی انگیزه گرفتم و منم تصمیم گفتم این رژیمو بگیرم 

اخه من قبلا رژیم بودم وحدود ۲۰روزی بود بدنم استپ کرده بود واصلا تغییر وزنی نداشتم نه بالا میرفتم نه پایین😩

الان روز پنجم هستم ک رژیم کانادایی رو گرفتم😍😍واز استپ دراومدم خداروشکررررررررررر

میدونم تایپک واسه خیلی سال پیش هست 

وای دوس داشتم کامنت بذارم😍😍😍😍