2733
2739
عنوان

از آینده میترسم:) میشه بیاین؟

271 بازدید | 45 پست

سلام،شبتون بخیر و شادی باشه💚✨

الان که دارم تاپیک میزنم خیلی خسته ام

راستش اصلا توان حرف زدن با خانواده ام هم ندارم 

از صبح تا شب میرم کتابخونه 

رشته ام انسانیه..این روزا علاوه بر اضطراب و ترس کنکور و نهایی ترس برای بعد از کنکور دارم

از انتخاب رشته

از اینکه همه این خستگی ها و هر روز صبح تا شب درس خوندنام نتیجه نده 

حرف های همه اونایی که میگفتن درس خوندن هیچی تهش نیست درست باشه...

میدونین راستش از بس خودم به خودم دلداری و امید دادم دیگه خودم حرفای خودمو باور ندارم...میشه شما کمی بگین؟🥲

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)

میفمهممت🙂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

عزیزم خدا هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمیزاره

من اضطراب شدید داشتم ب سختی درس می‌خواندم روزی دو ساعت اما برای اون زجر میشکیدم ولی خدا ی رشته خیلی خوب قبولم کرد با رتبه بالا و الان اون رشته رو بیش تر از پزشکی دوست دارم

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2738

تو چه استرس داشته باشی چه نه زمان کار خودشو میکنه میگذره فقط بدون خدا خیرتو توی چی میبینه خودش راست وریسش میکنه پس تو نگران آینده نباش خدا هست یه روزی به خودت میگی ببین استرس چه چیزایی داشتم که گذشت

درد آدما رو عوض میکنه ⁦:⁠)⁩

تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه استرس هیچ فایده ای برات نداره .فقط از درون کم‌کم میخورتت

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
خیلی حس بدی دارم...

برو تاپیک آخر منم بخون اگه دوس داشتی

اما یه روزحتما باخودت خلوت کن ببین چندچندی

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
منم انسانی ام زندگیم با کتابخونه داره میگذره ولی منو و تو میتونیم میتونیم و موفق میشیم امیدت ...

عزیزممم،امیدوارم  واقعا...میدونی من ی جورایی میدونم قبول میشم  اگه همینطور ادامه بدم

ولی از آینده بعدش میترسم

با تلاش میرسی به خواسته هات

تا کنکور استرس زیادی داشتی و خواهی داشت، حرفای زیادی شنیدی و خواهی شنید

یادت نره طبیعیه که زیر اینهمه فشار روحی حس نا امیدی داشته باشی یا فکر کنی نتیجه خوبی تلاشات نخواهد داشت

اما لطفا ناامید نشو و پر قدرت ادامه بده

موفق❤:)

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
عزیزممم،امیدوارم  واقعا...میدونی من ی جورایی میدونم قبول میشم  اگه همینطور ادامه بدم ولی ...

اینده بعد ش حال خوبه برا تو و من

منو تو میتونیم

اسندمون قطعا درخشان میشه

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
خودتون باید ببینین درس خوندن براتون چیزی داره یا نه

درس خوندن رو بشخصه دوست دارم، اما آمار بیکاری های رشته مورد علاقه ام رو گه میبینم میترسم...

2706