2733
2739
عنوان

دوستای گلم دختر 11 ماهم هیچی غیر از شیر خشک نمی خوره.کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 97 بازدید | 52 پست
بعد از اینکه خورد با استیل دادین؟باور کن با هزار تا قاشق امتحان کردم جواب نگرفتم
اگر یک تخم مرغ توسط نیروی بیرونی بشکند زندگی پایان می یابد .

اگر یک تخم مرغ توسط نیروی درونی بشکند زندگی آغاز می شود…….

بهترین چیز ها از درون اتفاق می افتند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم رعنا واقعا متاسف برای ادمایی مثل شما که نا به جا دارین اینجا تبلیغ واسه انسانهایی بیهوده میکنید و با زندگی مردم بازی میکنید ننگ بر شما ننگ 

خانم دکتر علیزاده اولا دکتر نیستن دوما در حدی نبود که به خوای تبلیغ شو بکنی اون یه مشاور ساده هست که خودش نیاز به دکتر روانپزشک داره.نکن اینکارو زشته رعنا مامان متین انسان باش یکم.

2728
خانم رعنا واقعا متاسف برای ادمایی مثل شما که نا به جا دارین اینجا تبلیغ واسه انسانهایی بیهوده میکنید ...

شما چرا ناراحتی انقدر عزیزم.مطمئنی که رفتی پیش ایشون و همچین برخوردی دیدی؟می خوایی اسم و مشخصصاتتو همینجا بگم رسوا کنم تو رو که اومدی یه نفر رو تخریب شخصیت کنی و در بری.فکر می کنی اینجا مجازیه و هر کی هر کی و اصلا قابل شناسایی نیستی؟خب اگه ناراضی بودی می رفتی پیش یه مشاور دیگه برای چی به من و خانم علیزاده بدو بیراه می گی و چند تا تاپیک زدی فقط با این موضوع؟ با خودت چی فکر کردی.گفتی می رم چند تا تاپیک می زنم و در می رم.نه عزیزم .قبلا هم امثال تو شناسایی شدن و متوقف شدن توسط عوامل حفاظتی سایت.یه آی دی باز کردی چه 67 می گی از کجا می خوان منو بشناسن.یه کم سواد رسانه ایتو ببری بالا ضرر نمی کنی       

اگر یک تخم مرغ توسط نیروی بیرونی بشکند زندگی پایان می یابد .

اگر یک تخم مرغ توسط نیروی درونی بشکند زندگی آغاز می شود…….

بهترین چیز ها از درون اتفاق می افتند
شما چرا ناراحتی انقدر عزیزم.مطمئنی که رفتی پیش ایشون و همچین برخوردی دیدی؟می خوایی اسم و مشخصصاتتو ه ...

تقصیر تو نیست که امسال تو ریخته تو ایران همتون شیاد هستین کلاه بردارین فق باید خفه بشی مطمئن باش پیگیر هستم که شیادی مثل تورو پیدا کنم و جوابتو تو مراجع قضایی بدم بفهمی دروغ گویی چیه

2738