2737
2734
عنوان

یچی بگید من خودمو جمع کنم اه اه

204 بازدید | 38 پست

اسباب خونه وسطه آشپزخونم نامرتب اتاق بچه شلوغ وای من چقدر بی سلیقه شدم!

تازه اسباب کشی کوچولویی کردم هنوز نچیدم وسایلو...بعدم شوهر که نباشه و بدونی حالا حالاها نمیاد آدمو تنبلی برمیداره😑

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اسباب کشی خیلی سخته خدا کمکت کنه... انشاالله هرچه زودتر خونه دار بشید ...

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
2742

بچه ها فک کنیم تا یک ساعت دیگ جاری مادر شوهر اینا دارن میان خونمون پاشیپ پاشیم ک رسوا میشیم. ،🤣🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2738
عزیزم ممنونم ازت خونه خودمه فقط شهر به شهر شدم

به سلامتی و دل خوش انشاالله خونه جدید برات پربرکت باشه 

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
2706