2777
2789

میخوام ببینم چقدر خوبه؟راسته؟

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

یعنی چی

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست . کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه جوابشو میدم .اگ خیانت قابل بخشش بود الان باید شیطان کنار خدا میموند ،وفاداری جای بحث ندارع 🙂کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جالپرو زدم خواهرم سنش بیشتره پروفایلو  بیین دوتاش خوبه پوستمون شفاف و انگاری اب رفته زیر پ ...

ماندگاریش چند

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘
من جالپرو زدم خواهرم سنش بیشتره پروفایلو  بیین دوتاش خوبه پوستمون شفاف و انگاری اب رفته زیر پ ...

جالپرو چیه؟فرقش با پروفایلو چیه؟

چند وقت میمونه؟چروکا رو هم از بین میبره؟

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

من دوستام زدن واقعیتش نه به هزینه اش نمیارزه حدودای ۳ یا ۴ تومن هر جلسه هست ولی واقعا من تغییری ندیدم همون روزای اول یه کوچولو پوست شفاف تر میشه ولی بعدش اصلا تغییری حس نکردم نمیدونم‌شاید به مرور زمان اثر میکنه !!

خوب بود من راضیم البته جالوپرو هم خوبه

میشه بگی جند وقت میمونه و چروک ریز ها رو از بین میبره

من دوستام زدن واقعیتش نه به هزینه اش نمیارزه حدودای ۳ یا ۴ تومن هر جلسه هست ولی واقعا من تغییری ندید ...

منم واسه همین میترسم

جالپرو چیه؟فرقش با پروفایلو چیه؟ چند وقت میمونه؟چروکا رو هم از بین میبره؟

میشه اینایی ک گفتی و برام توضیح بدی لطفا 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
میشه توضیح بدی چی هست عزیزم 

ی نوع ژل هست یا فیلر

که میزنن زیر پوست صورت برای حوانسازی و سرحال شدن پوست

میشه اینایی ک گفتی و برام توضیح بدی لطفا 

ی نوع ژل هست یا فیلر

که میزنن زیر پوست صورت برای حوانسازی و سرحال شدن پوست

2801