2733
عنوان

غسل_کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتی بیرون😅

آره باید میرفتم خیلی عجله ای شد پریودمم اموم بود رفتم خیر سرم سریع غسل کنم و برم برسم که واجب تر از همه رو یادم رفت اگر نرم اونجا آبروم میره کلا🤣🤣🤣

کاش میشد بشی🖤💔
چطوریه تیمم غسل؟

- در تیمم بدل از غسل،بعد از آن که نیت کرد و به دستوری که در مسأله ‏‎ ‎‏پیش گفته شد،دست‌ها را به زمین زد و به پیشانی کشید،باید یک مرتبۀ دیگر دست‌ها ‏‎ ‎‏را به زمین بزند و به پشت دست‌ها بکشد و احتیاط مستحب آن است که تیمم را چه ‏‎ ‎‏بدل از وضو باشد،چه بدل از غسل،به این ترتیب به‌جا آورد:یک مرتبه دست‌ها را به ‏‎ ‎‏زمین بزند و به پیشانی و پشت دست‌ها بکشد و یک مرتبۀ دیگر ‏‎[1]‎ به زمین بزند و ‏‎ ‎‏پشت دست‌ها را مسح نماید.‏

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️ ️
نه نماز نیست باید برم جایی که باید پاک باشم حتما

از نظر شرعی یا معاینه میخوای بشی فقط مسجد پاکی میخواد

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   

در تیمم بدل از غسل،بعد از آن که نیت کرد و به دستوری که در مسأله ‏‎ ‎‏پیش گفته شد،دست‌ها را به زمین زد و به پیشانی کشید،باید یک مرتبۀ دیگر دست‌ها ‏‎ ‎‏را به زمین بزند و به پشت دست‌ها بکشد و احتیاط مستحب آن است که تیمم را چه ‏‎ ‎‏بدل از وضو باشد،چه بدل از غسل،به این ترتیب به‌جا آورد:یک مرتبه دست‌ها را به ‏‎ ‎‏زمین بزند و به پیشانی و پشت دست‌ها بکشد و یک مرتبۀ دیگر ‏‎[1]به زمین بزند و ‏‎ ‎‏پشت دست‌ها را مسح نماید

بلد نیستم چطوریه میشه راهنمایی کنی؟ تیمم واسه وضو رو بلدم ولی غسل رو نه

همون شکلیه فقط نیت فرق داره

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   
2706