2777
2789

دخترم نه سالشه روز جمعه تب کرد و شنبه بدنش ریخت بیرون شبش دکتر بردم ابله مرغون گرفته الان صورت و بدنش پرشده چیکارکنم ردش نمونه؟چی بدم بخوره حموم بره یا نه؟پماد خاصی میشناسین 

خدا خیرتون بده تونستین راهنمایی کنید صلوات میفرستم براتون

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اصلا دست نزن حواست باشه اونم دست نزنه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

عزیزم اصلا بهش دست نزن  نترکون  من دست زدم بهش جاش مونده  شما اصلا دست نزن نگران ه ...

مرسی عزیزم نه من نه خودش دست نمیزنه ولی بعضی تاولاش خیلی گنده ان بفرستم بره حموم ضرر نداره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2803

پماد و قرص رو که دکتر میده یادم نیست چی بودن حتما ببر دکتر 

ولی اصلا نزار بهش دست بزنه مخصوصا تو ناحیه صورت و گردن  

دوش خنک ملایم اشکال نداره 

میگن سردی باید بهش بدی 

ولی یادمه میگفتن اگه گرمی بخوره زود همش میزنه بیرون  و زودتر راحت میشه 

نگرآن نباش خوب میشه بچه هست 

من در ۲۷ سالگی آبله مرغان گرفتم 🥶🥶

من دستکش میپوشم روی تاول هاش پماد میزنم پس چجوری چرب کنم دست میزنم که؟

دستکش پلاستیکی داری؟

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
پماد و قرص رو که دکتر میده یادم نیست چی بودن حتما ببر دکتر  ولی اصلا نزار بهش دست بزنه مخصوصا ...

من ۱۷ سالم بود گرفتم جوری گرفتم که جای سالم رو بدنم نبود تو یه هفتم ۴ کیلو وزن کم کردم

خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 
اصلااااا تا ۲۰ روز حموم تعطیل جدی میگم بو میگیری ولی بره حموم صد در صد لک میشه ببرش دکتر خودش بهش پم ...

بردم دکتر پماد و‌دارو داده ولی اخه چجوری بیست روز حموم نره هفته دیگه باید بره مدرسه اخه☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801