2777
2789
عنوان

ایا همزاد و چله و اینا راسته؟میدونم دوره این حرفا گذشته.ولی سواله خب

| مشاهده متن کامل بحث + 2553 بازدید | 60 پست

شک نکن که دعا و جن وجود داره و همزاد ولی چون بعضیادمای سودجو که خودشونو دعا نویس جا میزنن مردمو گول میزنن این اعتقادات از بین رفته  زندگیه مامانمو بابام داشت از هم میپاشید  انقد دعوا و کتک کاری میشد تا یه روز که مامانم نشسته بود داشت لباساشو برمیداشت بره حموم دید تو یقه لباسش که نمیپوشیدش زیاد یه چیزی سفت سفتی میکنه (زیر اپل اگه بدونین چیه رو شونه لباس)بابام اونو برداشت برد پیش یه دعا نویس میگه پیرمرد وقتی دید شوکه شد که جوون یه کاری داشتن میکردن باهات زندگیت ویران شه یه دعا هم دفن کردن زیر خونت به بابام یه چیزایی داد که اونا از بین برن شاید باورت نشه الان ۱۵ سال یا شایدم بیشتر از اون میگذره بابام به مامانم نمیگه بالای چشمش ابروه

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان نی نی میخوام میکن همزاد داری.میخوام شوهرم به حرفم باشه میگن طلسمش کردن. خب جیکار کنم.قبلا شو ...

ببین ی شخصی ک توشهرتون سرکتاب باز میکنه یا دعا باطل میکنه و دعا میگیره برو پیشش احتمالا براتون دعا گرفتن

✨️هیچکس نبود،خودم بودم✨️هیچکس هم نباشه،خودم هستم✨️   ♡خودم و خدام♡                                             ▫️▫️◻️ ما کلیه مونم دیم به کسی باز میاد از اونی  که بخیشو پانسمان کرده تعریف میکنه    ،،:)تابوده چنین بوده امان از بی نمکی دست ....�🙂🙃
2799
اینکه رو بارداری تاثیر داشته باشه هم راسته؟

من شنیدم همزاد اول روی ازدواج تاثیر میذاره و مانع ازدواج میشه حالا اگه طرف تونست ازدواج کنه روی بچه تاثیر داره

منم همزاد دارم هنوز نتونستم ازدواج کنم💔

بخوام شوهرم به حرفم باشه چه کنم؟ اخه جه معنی میده شوهر ادم ب حرف یکی دیگ باشه؟

این که میگم اعتقاد دارم نه که خودم برای کسی دعا گرفته باشم ولی برام گرفتن که خودم بعد چند سال عذاب فهمیدم واقعا به نظرم گناه بزرگیه بخوای اینکارو کنی چون اون آدم واقعا اذیت میشه

۱۳ماه اول  اصلا بی بی چک نخریدم.اصلا مهم نبود.گفتم تا یه سال طبیعیه...نشد که نشد ک نشد.

تا دوسال هم برای سنین کم طبیعیه 

بعضی ها دیر باردار میشن بعضی زود 

سونو هیستروگرافی دادی؟؟

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
الهی نابود  بشن هرکی واسه یکی بد بخواد.الهی برگرده سر زندکی خودشون

ان شا الله عزیزم دعا نویس خوب مسیر جریان ابو تغییر میده شک نکن برو پیش یه نفر بگو برات سر کتاب باز کنه و واست چله ببرن واسه بارداری ان شا الله که جواب بگیری عزیز دلم

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
باید بری پیش کسی که اینکاره اس و میتونه باطلش کنه.. هستن کسایی ک پول میگیرن هیچیم بلدنیستن. پیش ی اد ...

ببین مثلا اگ من برم بگم این طلسمو باطل کن بعد دوباره این طرف بره شوهرمو جلب کنه دوبارع من باید برم باطل کنم؟

ان شا الله عزیزم دعا نویس خوب مسیر جریان ابو تغییر میده شک نکن برو پیش یه نفر بگو برات سر کتاب باز ک ...

بهم همینو کفت این خانمه.الان این ماه بادکش و حجامت و اینا هم رفتم.فقط میخوام این شوهرم از این خواعرش کننننده بشه..نمیخوام باهم بد بشن‌.میخوام در حد متعادل باشن.

ببین مثلا اگ من برم بگم این طلسمو باطل کن بعد دوباره این طرف بره شوهرمو جلب کنه دوبارع من باید برم ب ...

اره!! پس ب اون یارو ک میری پیشش برای باطلی بهش بگو ی کاری کنه برای تو وشوهرت که کسی نتونه براتون دعا وطلسمی بزنه. اگ بتونی این کاروانجام بدی خیلی خوبه چون پول زیادی میگیرن اکثرا.

تا دوسال هم برای سنین کم طبیعیه  بعضی ها دیر باردار میشن بعضی زود  سونو هیستروگرافی دادی ...

من ۳۳سالمه.ازمایش کامل رفتم.سونو واژینا رفتم.شکمی رفتم.گف نرماله همه جیزت.بازم دارو دادن و گفت مشکل نداری.هرماه گفت این ماه حتما میشی..حتی یبار الکی گفت این دارو ها را خوردی ۴۰ روز بعد پریود میشی.واسه این کفته بود ک من درگیر تاریخ مریودی نشم.بعد ک بهش کفتم سر ۲۸ روز مریود شدم کف میخواستم استرس زمان پری را تداشته باشی.