2777
2789

میدونم الان نزدم دارن میرن کره نریخ و ماه زندگی کنن.و دوره این حرفا گذشته.ولی کسایی که مشکل منو دارن و به هر دری بزنن نشه...فکرشون هزار جا میره..به حای مسخره کردن نظرتون و تجربه خودتون و اطرافیانتون رو بگین. من دوساله باردلر نمیشم.هیچ مشکلی ندارم. شوهرمم ازمایشش خداراشکر خوبه.دکتر میگه مشکلی نیست.ولی نمیشم.خسته شدم.تو هنین نی نی سایت بهم گفتن شاید مشکل همزاد و چله داری..بیهیال این حرف بودم.ولی وقتی دیدم نمیشه زتگ زدم به یه خانم ک میشناختمش.کلرش خدایی خوب بود.گفتم این چیزا راسته؟ گفت اره ولی ن برای هرکسی.بعضیا برای پول برا همه الکی میگن ک مشکل دارن ولی بعضیا مشکلشون فقط با دارو هست.بهم گفت بعد زنگ بزن.تاجواب بدم.نمیدونم موکل داره یا ن.ولی گفت بله.شنا همزاد داری.البته قبل لز این حرفا هر ازگاهی حس میکنم یکی نگام میکنه..فک میکردم واسه اعصابمه.گفت همونه.گفت اگر خواستی من برات رفعش کنم بهم بگو.اگ کسه دیگه هم سراغ داری به اون بگو.حتی گفت باردار بشی سقط میشه حتی نوقع زایمان.من دوبار  دوره بی بی چکم مثبت شد ولی پریود شدم.دکتر گفت میخواسته خودشو ب رحمت بچسبونه نتونسته.کنده شده. حای گفت طلسم و جادو داری وسط زندکیت. گفتم یعنی جی...گفت یکی شوهرتو طلسم کرده ک به جلب اون باسه و حرف اونو گوش کنه. ولی اون از کجا میدونست اینا را...شوارم یبار با خواهرش بحثش شد ...گفت دیگه چشم دیدنشو ندارم ولی بعد از دوهفته ورق بگشت.یهو همه زندکیش شد خواهرش.یعنی الان خواهرش بگه شبه میگه اره. ۲ساله اینجور شده.حتی به شوهرم یه ماه پیش گفتم تاحالا واست سوال میش نیومده چرا تو رو حرف خواهرت نمیتونی حرف بزنی؟ چرا غلام بنده به گوششی..؟ از خواهرش دفاع کرد ولی حوابیم نداشت... بخدا سر در گمم.خواهشا نگو خرافات و اینا..چون منم میگم خرافاته..ولی ذهنم درگیرع بعضیا میگن واقعیت داره

هم همزاد هست هم جن

خرافاتم نیست

✨️هیچکس نبود،خودم بودم✨️هیچکس هم نباشه،خودم هستم✨️   ♡خودم و خدام♡                                             ▫️▫️◻️ ما کلیه مونم دیم به کسی باز میاد از اونی  که بخیشو پانسمان کرده تعریف میکنه    ،،:)تابوده چنین بوده امان از بی نمکی دست ....�🙂🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

همزاد راسته ، حتی چله گرفتن هم راسته 

اما مراجعه به این افراد حالا میخواد قرانی باشن یا غیرقرانی 

به فرموده ی قران معادل کفره و باید توبه کنی

مشکل شمافقط یه چیزه ، استرس

شما اقدام میکنی با استرس و فکرت مشغوله اینه که وای باردار میشم یا نه 

یه مدت با بی خیالی و بدونه اینکه دنبال باردار شدن باشی اقدام کن اصلا بی بی چک اینا هم نزن 

اصلا انگار نه انگار بچه میخوای 

میبینی باردار شدی

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
همزاد راسته ، حتی چله گرفتن هم راسته  اما مراجعه به این افراد حالی میخواد قرانی باشن یا غیرقرا ...

۱۳ماه اول  اصلا بی بی چک نخریدم.اصلا مهم نبود.گفتم تا یه سال طبیعیه...نشد که نشد ک نشد.

من بخوام طلسم اونی که شوهرم حلب خودش کرده..را باطل کنم باید چه کنم؟

باید بری پیش کسی که اینکاره اس و میتونه باطلش کنه.. هستن کسایی ک پول میگیرن هیچیم بلدنیستن. پیش ی ادم کاربلد برو این چیزا شوخی نیست واقعا...

جدی راسته؟

بله.من بارها تجربه کردم...

باید برات عادی باشه و نترسی و قبول کنی هستن همه جا

ی جاهایی ک فکرشم نمیکنی👌

✨️هیچکس نبود،خودم بودم✨️هیچکس هم نباشه،خودم هستم✨️   ♡خودم و خدام♡                                             ▫️▫️◻️ ما کلیه مونم دیم به کسی باز میاد از اونی  که بخیشو پانسمان کرده تعریف میکنه    ،،:)تابوده چنین بوده امان از بی نمکی دست ....�🙂🙃
بله.من بارها تجربه کردم... باید برات عادی باشه و نترسی و قبول کنی هستن همه جا ی جاهایی ک فکرشم نمی ...

من الان نی نی میخوام میکن همزاد داری.میخوام شوهرم به حرفم باشه میگن طلسمش کردن. خب جیکار کنم.قبلا شوهرم از این ور خیابون نیخواست بره اونور مزگف بیا باهم بریم.الان اصلا و ابدا