2733
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 372265 بازدید | 49824 پست
من اونجا یه دوست دارم اهل فسا هستش ولی خونش بندر.. میگه چیزی به عنوان پالتو و کاپشن اینجا معنی نداره ...

دوستت کی بید😅

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وزن هم اره میدونم یکشنبه هاست ولی من شنبه ها شوهرم خونست نمیشه زیر۱۰۰۰ببندم.فردا خودمو وزن میکنم یکشنبه اعلام میکنم🙂

💜💜💜عضو گروه بنفش 💜💜💜شروع رژیم۲۰دی ماه ۱۴۰۱😇وزن اولیه۱۳۲🥴وزن اسفند۱۴۰۰🤪۱۰۱ یه مدت رژیمو ول کردم شدم۱۱۴حالا دوباره استارت رژیمو زدم...وزن شروع ۱۱۴...وزن فعلی۱۰۹.۹۰۰.هدف اول۱۰۹🔒هدف دوم۱۰۷🔒هدف سوم۱۰۵🔒هدف چهارم۱۰۰🔒و...هدف اخر👑۸۵👑
سلام بر مادر جان @sayehe_mah     و دوستان گل گلاب  @دنامdenam   ...

👏👏👏👏مصرفیات از نظر سالمی عالی بوده فقط چرا تکمیل نشده

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
اخه خیلی وقت بود قیمه نخورده بودم تمام کالریمو گذاشتم براش🥲 آش هم مادر شوهر اوردن درحد ۳قاشق خوردم ...

نوش جونت

روزهای دیگه واسه صبحانه کالری خوبی درنظر بگیر

نوش جونت روزهای دیگه واسه صبحانه کالری خوبی درنظر بگیر

چشم حتما😘

میگم اگ فردا از۱۱۰.۱۰۰کمتر نشده بودم چه خاکی بریزم توسرم

💜💜💜عضو گروه بنفش 💜💜💜شروع رژیم۲۰دی ماه ۱۴۰۱😇وزن اولیه۱۳۲🥴وزن اسفند۱۴۰۰🤪۱۰۱ یه مدت رژیمو ول کردم شدم۱۱۴حالا دوباره استارت رژیمو زدم...وزن شروع ۱۱۴...وزن فعلی۱۰۹.۹۰۰.هدف اول۱۰۹🔒هدف دوم۱۰۷🔒هدف سوم۱۰۵🔒هدف چهارم۱۰۰🔒و...هدف اخر👑۸۵👑

گزارش امروز 

ص:عسل +خامه یک ق غ نان جو و چای 

میان وعده :پرتغال و مویز سوهان کنجدی 10 گرم 

ناهار:ماکارانی +سالااااااااد

میان وعده :قهوه شکلات تلخ +هویج +خرما 

شام آش دوغ و نان 

مصرفی 1450

مجاز1480

ورزش :30 دقیقه ورزش با اپ

آب 6 لیوان 

@sayehe_mah   سرگروه جان پریودم ورزشم کم بود 

@negi6774    

@دنامdenam    

@مریم_دختر_باهوش    

چشم حتما😘 میگم اگ فردا از۱۱۰.۱۰۰کمتر نشده بودم چه خاکی بریزم توسرم

نگفتی چرا فردا میخوای وزن کنی

اگه کامل رعایت کردی، حتما کاهش رو داری

نگفتی چرا فردا میخوای وزن کنی اگه کامل رعایت کردی، حتما کاهش رو داری

گفتم عزیز بالاتر

برااینکه شنبه ها شوهرم خونست نمیتونم پایین ببندم ک وزن یکشنبم دقیق دراد

والا پیش خودم ک خیلی رعایت کردم ورزشم هروز داشتم.ولی میگم شاید متابولیسمم اومده پایین چون پارسال ۱۰ماه ۳۰کیلو کم کردم

گزارش امروز  ص:عسل +خامه یک ق غ نان جو و چای  میان وعده :پرتغال و مویز سوهان کنجدی 10 گر ...

نوش جونت

فقط اون  آش دوغ و نونت😅😅😅

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
2706