2733
عنوان

یه لحظه بی زحمت نظرتون رو راجع به این موضوع بگین مهم هست برام

| مشاهده متن کامل بحث + 62 بازدید | 48 پست

ابجیم شوهرشو به زور با خونوادش اشتی داد الان هوار شدن سر شوهرش هی ازش به سوهرش بد میگن و رابطشونو بهم میزنن

به کوری چشم سلبریتی ها که میخواهند دنیا را بهشت وایران را جهنم جلوه دهند اما ایران قطب درخشان عالم است❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ولش کن بابا دوری و دوستی من دیروز با مادر شوهرم دعوام شد ینی ب قدری شوکه شدم از حرکت و کاراش که بخدا دیشب تیک عصبی گرفته بود دستم اصلا انتظار نداشتم کسی که انقد باهاش خوب بود باهام خوب بود ی سر موضوع اصلا شوکم

من میتوانم وزن اول۸۲😐😑  هدف اولم ۷۵ 😍هدف دوم ۷۰. 😍هدف سوم ۶۵ 😍 هدف چهارم ۶۰😍 هدف آخر ۵۵😍🤩😍🤩 وزن فعلی ۱۴۰۱/۹/۲۸ (۷۵) قد۱۵۹     ۱۴۰۲/۱/۱ وزن  فعلی(۷۰) من میتونم 🥰😍🤩 140۲/۱/۱۰وزن ۶۸من میتونم 💪💪 هدف۶۰
هیچی بذار هر چی شوهرت صلاح میدونه بشه، خوبه که ناراحت شده و قطع رابطه کرده، اصلا دخالت نکن. اینم که ...

تا حالا هیچ خیری ازشون ندیدم همیشه همین بودن موقع عروسی موقع زایمان ..............

این جور مادر شوهرا از عجایب خلقتن    

کثافتن فقط شوهرشو میخواد تازه دوتا زنم روش گرفته بازم بچه هاش نمیخواد میگه فقط شوهرم حالااونم چندباربیرونش کرده اهمیتم بهش نمیده ،اونم فقط پدرشوهرم یه بارپیشش بخوابه دیگه کسی چشمش نمیبینه کثافت

ترس از عشق، ترس از زندگی است و آنان که از عشق دوری می‌کنند مردگانی بیش نیستند./🔮🎎
ببخشید اما از حجم بی مهری خونواده شوهرتتاپیک تو باورم نمیشه    

چیز عجیبی نیس عزیزم که باورت نشه

برا منم اتفاق افتاده منم زایمان دومم کسی نبود دختر بزرگمو نگه داره بچم فقط یه سالو نیمش بود بعد دوتا خواهرشوهر و سه تا جاری و یه خواهرزاده شوهر دارم دریغ از یه تعارف

مادرشوهرم که قربونش برم تلفن و ایفن خونشو از برق کشید که زنگ نزنیم بهش بگیم بیا فرداشم دست دختراشو گرفت رفت سفر عشق و حال

اره خب منم اگه برام اتفاق نیوفتاده بود شاید باور نمیکردم

تا حالا هیچ خیری ازشون ندیدم همیشه همین بودن موقع عروسی موقع زایمان ..............

خب پس دیگه کلا بیخیالشون شو‌. پیش شوهرتم نه خوبشونو بگو نه بد. خدا رو شکر شوهرت فهمیدس و قطع رابطه کرد

لایک نکن لطفا
خب پس دیگه کلا بیخیالشون شو‌. پیش شوهرتم نه خوبشونو بگو نه بد. خدا رو شکر شوهرت فهمیدس و قطع رابطه ک ...

والا من بیخیالم ولی مامانم همش میگه از چشم تو می بینن اطرافیان

چیز عجیبی نیس عزیزم که باورت نشه برا منم اتفاق افتاده منم زایمان دومم کسی نبود دختر بزرگمو نگه داره ...

واییی خدای من  اینا دیگه کی بودن....بعدا انتظار کمک و اینا نباید داشته باشن عتیقه ها

واییی خدای من    اینا دیگه کی بودن....بعدا انتظار کمک و اینا نباید داشته باشن عتیقه ها

انتظار که زیاد دارن ولی خب من همون موقع گفتم به شوهرم دیگه مامانت مریض شد من کاری به تو ندارم بچشی باید بری ولی رومن حساب نکن و واقعا هم تا الان مریض شده بیمارستان رفته چندبار بستری شده حتی یه بار یه هفته بستری بود زنگم بهش نزدم

انتظار که زیاد دارن ولی خب من همون موقع گفتم به شوهرم دیگه مامانت مریض شد من کاری به تو ندارم بچشی ب ...

مادر شوهر منم از بس ازش بی مهری دیدم دیگه تا آخر عمرمم نبینمش یادم نمی افته همچین آدمی هم وجود داره

مادر شوهر منم از بس ازش بی مهری دیدم دیگه تا آخر عمرمم نبینمش یادم نمی افته همچین آدمی هم وجود داره

اره تازه نبینیش اروم تری

حالا انتظار نداشته باش کلا قطع رابطه بشی چون شوهرت الان داغه یه خورده بگذره نرم میشه شروع میکنه ارتباطو ولی تو حرفاتون براش مشخص کن که دیگه کاری انجام نمیدی برا خانوادش بعدم ارتباطو بذار اونا بیان منت کشی و شروع کنن تو نرو جلو بعدشم بیخیال باش فقط یادت نره که کاری نکنی براشون

منم شوهرم اولش خیلی داغ کردو گفت مادرم بمیره هم مراسمش نمیرمو... کلا ۲۰ روز طاقت داشت بعدش تا مامانش زنگ زد میخواست بدوعه بره دنبالش😑 ولی خب دیگه الان میدونه من محبتی نسبت به اونا ندارم فقط میام مهمونی به احترام خودش و تمام

اره تازه نبینیش اروم تری حالا انتظار نداشته باش کلا قطع رابطه بشی چون شوهرت الان داغه یه خورده بگذر ...

پدر شوهرم زنگ زده به شوهرم که آره کار خواهرت بوده مامانت رو پر کرده اون تقصیری نداشته بهش یه زنگ بزن ولی شوهرم گفته مادرم اگه مادری کردن بلد بود تو سختت ترین شرایط با حرف دخترش منو تنها نمی زاشت و زنگ نزده بهش

2706