2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ضرر که فکر نکنم اما منم به شدت دوقل می خوام یه تایپیکی دارم دوقلویی به روش طبیعی ولی خودم نتیجه نگرفتم حالا مجبور به استفاده از دارو شدم شما هم اگر از دارو استفاده کنی به نظرم سریع تر نتیجه بگیری البته اول مشکل کیستت رو بر طرف کن
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...
من بهگل 28ساله 4ساله ازدواج کردم ازبعد ازدواج نامنظمی پریود و پلی کیستیک و اقدام برای درمان با متفورمین که جواب نداد ولش کردم فقط با مدروکسی پری میشدم تو این مدت.3ماهه اقدام بارداری کردم و روزی یک متفورمین میخورم.ماه پیش تو آزمایش برای اولین بار فهمیدم پرولاکتینم بالاس و داستینکس شر؟ع کردم و دوفاستون ازین ماه.گاهی قطره ویتاگنوسم میخورم.ویتامین د هم پایین بود که دکی بهم داد گفت اونم باعث میشه.تو سونوی واژینال پر تخمک بودم ولی آزاد نمیشن.آز ذخیره تخمدانمم بالا بود. شوهرم ماه پیش فهمیدیم هم تعداد هم نرمالش کمه که داره الکارنیتین و سلن پلاس و پنتوکسی فیلین و جینسینگ و عرق کاسنی میخوره و میگه حس میکنم خیلی بهترم توکل به خدا کردم.شماهم دقیق بگین بچه ها
2706