2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا تا ساعت ۹ خوابیدم تا الان دیگه خوابم نمیبره 

هیچی بهتر از خواب نیست حالم خوب نبود اگر خواب نبودم شاید تو بیداری بدترین تصمیم هارو می‌گرفتم .. هیچی خواب نمیشه

دقیقا 

من فردا ممکنه بیمارستان بستری شم گفتم یه وقت ابروم نره رفتم حمام موهای دست و پامو زدم گفتم شاید برگشتم از حموم بخوابم الان سرحال تر شدم خاک بر سرم🫤

۷ هم باید حرکت کنم سمت اهواز 

واقعا متاسفم واسه خودم😂

بعضی سختی‌ها رو باید بکشی، تا بفهمی راحتی یعنی چی. بعضی دوری‌ها رو باید تحمل کنی، تا بفهمی نزدیکی یعنی چی. بعضی تنهایی‌ها، طرد شدن‌ها، بدبیاری‌ها و نشدن‌ها، تنگ‌دستی‌ها و دردها رو باید تجربه کنی، تا بفهمی نقطه‌ی مقابلشون دقیقا کجاعه و کجاها باید قدرشون رو بدونی. اونجاست که آدم شاید کمی زندگی واقعی رو بفهمه.💛🌼
چرا بستری بشی مشکلت چیه

مشکل کلیه🥲

امشب تنها شبیه که من درد و حالت تهوع ندارم برای همین سرحالم

بعضی سختی‌ها رو باید بکشی، تا بفهمی راحتی یعنی چی. بعضی دوری‌ها رو باید تحمل کنی، تا بفهمی نزدیکی یعنی چی. بعضی تنهایی‌ها، طرد شدن‌ها، بدبیاری‌ها و نشدن‌ها، تنگ‌دستی‌ها و دردها رو باید تجربه کنی، تا بفهمی نقطه‌ی مقابلشون دقیقا کجاعه و کجاها باید قدرشون رو بدونی. اونجاست که آدم شاید کمی زندگی واقعی رو بفهمه.💛🌼
من بیدار موندم که یکی دو ساعت دیگ شروع به تمیز کاری کنم

وای من‌امروز روز تمیز کاریم بود

چون باردارم کارهارروی هم تلمبار شده

عصر درختا رو آب دادم 

شام پختم 

سرویس بهداشتی شستم

تا خونه رٌ جارو زدم دیگه از پا افتادم 😅

پیشاپیش خسته نباشی عزیزم 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
اهوم من که هرچی گند زدم تو مواقعی بوده که بیخواب بودم

دقیقا منم ی مدت بیخواب شدم حالم خوب نبود خواب نمی‌رفتم خیلی اتفاقا سرم میومد‌... الان سه چهاروزه شبا ساعت ۱۲ می‌خوابم حالم یکم بهتره بنظزت ساعت ۹‌خوابیدم تا الان دیگه بیخواب میشم خوابم بهم میخوره ؟؟ آخه دیگه اصلا خوابم نمیاد 

2706