2733

من فقط تجربه سزارین دارم اینجا هم اکثرا دیدم فقط سزارینو قبول دارن هیچکی هم در مورد زایمان اپیدورال حرف نمیزنه دخترخالم انجام داد خیلی راضی بود

از چند نفر که سابقه سزارین و طبیعی رو داشتن پرسیدم گفتن قابل مقایسه نیست طبیعی بهتره 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه اینطور نیستن بستگی داره 

سزارین هر کسی انجام داده اطرافمون اذیتن و میگن رد بخیه حتی آمپول بی حسی بعد چندسال درد می‌کنه.من خودم طبیعی زایمان کردم و خیلی راحت بود 

من چند روز دیگ سزارینمه.  فسقلیم بریچه و اجبارا سز میشم  البته از طبیعی وحشت داشتم و ترج ...

من ۳،۴ تا بیشتر بخیه نخوردم

بعد اینکه اومدم خونه قشنگ مینشستم اصلا دراز نمیکشیدم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
عزیزم چیزیو رعایت کری بدش؟ من از کمردردش میترسم دور و اطرافم میگن ک کمردرد گرفدیم

بیهوشی بودم من نمی‌دونم ب آمپول بیحسی ربط داره اون کمر در. یا نه 

ولی دکترم می‌گفت که کلا کمر درد بخاطر بارداریه 

والا دروغ چرا کار خاصیم نکردم ک بگم خیلی مراقب بودم 

میتونی زیر میزی بده ب دکترت خیلی مهمه عمل حواست باشه 

نفهمیدم چرا باید زیرمیزی بدم؟ 

جنینم بریچه نچرخیده نامه سزارین گرفتم از دکترم. چرا زیر.میزی بدم؟

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺
من اولی طبیعی بود اصلا عوارضی نداشتم  الانم توماه ۸هستم قطعا طبیعی

سلام عزیزم منم امروز فرداست که زایمان کنم ..زایمان طبیعیتون چطور بود خیلی درد داره؟ قابل تحملله؟ یعنی تو بیمارستان که  رفتیم میشه تحملش کرد تا بچه بیاد؟ کدوم قسمتش خیلی سخته؟

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار
2706