2733
عنوان

شوهر شبکار دارا بیان

1005 بازدید | 76 پست

بچه ها کیا شوهرشون شبکاره؟

هر وقت میره شب من تا صبح تمیتونم بخوابم نمیترسما انگار یه حس بیخود دارم علتشو میدونید چیه؟اصلا انگار خوابم نمیبره

من شوهرم شب کار نیست ، قرار بود بخاطر ترفیع شیفت کاریش از ۹ شب تا ۹ صبح شه که دید من دوست ندارم نرفت ، اما به وقتایی با داداشم کاری داره سمت جنوب اینا ، نیست دو سه روز ، امشبم نیست ، اصلا خوابم نمیبره ، خوابم میادا ولی نمیتونم بخوابم 

اگه از خدا چیزی خواستی و بهت داد یعنی تو بهش اطمینان داری ، وقتی از خدا چیزی خواستی و بهت نداد ، یعنی خدا به تو اطمینان داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا چطور تنها میمونی شبا ....منکه شوهرم تو حال خاب باشه من خودم تنها تو اتاق از ترس خابم نمیبره

عزیزم اپارتمانه دیگه چفت و بند داره 😂

در رو قفل میکنم صد تا همسایه هم داریم هر طبقه ۶ واحده

الهی عزیزم سعی کن عادت کنی دیگه چاره ای نیست

ببین ممکنه نصف شب برگرده ولی خب خوابم نمیبره شاید در هفته یک شب اینطوری باشه ولی خب خیلی بهم سخت  میگذره این شبا نمیدونم چکار کنم 

2706