2733

یا کارای خونه رو نمیتونن انجام بدن؟ تا اخر عمر؟ 

يه وقتايي يه آهنگ اونقدر حرف دلتو ميزنه که دوست داري بري يقه خواننده رو بگيري و بگي لعنتي تو اينارو از كجا ميدونی:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا نتونن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

عمل چشم یعنی چی؟زن داداشم لازک کرده (اگه درست گفته باشم)

بابامم هر دو چشمو جراحی اب مروارید انجام داده 

هر دو هم دارن روتین زندگی میکنن

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
وااااا...کی گفته

ینی میتونه یا نه؟ مامانم ۲ماهه هس عمل چشم داشته 

يه وقتايي يه آهنگ اونقدر حرف دلتو ميزنه که دوست داري بري يقه خواننده رو بگيري و بگي لعنتي تو اينارو از كجا ميدونی:)
وااا نهایت یک هفته نمیتونن آشپزی کنن و کار سنگین

گرمای اجاق گاز و تنور خطر ناک نیس؟ 

عمل چشم یعنی چی؟زن داداشم لازک کرده (اگه درست گفته باشم) بابامم هر دو چشمو جراحی اب مروارید انجام د ...

مامانم چشم چپش اب مروارید داشته ب روش فیکو (یا همون لنز)  عمل کرده 

عمل چشم یعنی چی؟زن داداشم لازک کرده (اگه درست گفته باشم) بابامم هر دو چشمو جراحی اب مروارید انجام د ...

بابات اسم عملش چی بوده

2706