2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان دو روز درد دارم جوری که سمت راست که میخوام درازبکشم دردم میادخیلی میترسم

ان شاالله چیز مهمی نباشه.

ولی به دکترت هم بگو

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
ان شاالله چیز مهمی نباشه. ولی به دکترت هم بگو

اره فردا نوبت دارم بهش میگم خواهر شما سر دوقلوهاتون چن ماهگی شکم در اوردین؟؟حرکتشون از چن ماهگی حس کردین؟جنسیتشون کی فهمیدین؟

اره فردا نوبت دارم بهش میگم خواهر شما سر دوقلوهاتون چن ماهگی شکم در اوردین؟؟حرکتشون از چن ماهگی حس ک ...

والا من ویار خیلی خیلی شدید داشتم تا ماه پنجم به جای اینکه وزن اضافه کنم ۷ کیلو کم کردم تقریبا ماه های آخر یکم شکم درآوردم.

حرکتشون را فکر کنم از همون پنج ماهگی حس کردم ،حرکت دوقلو ها از یک بچه بهتر حس میشه .

جنسیتشون را از هفته ۱۲_۳۵ هر جا رفتم دکتر همه گفتند دو تا دختره ولی وقتی دنیا اومدند یک دختر یک پسر بود

والا من ویار خیلی خیلی شدید داشتم تا ماه پنجم به جای اینکه وزن اضافه کنم ۷ کیلو کم کردم تقریبا ماه ه ...

عزیزمممم😍😍خداحفظشون کنه، چن ماهگی به دنیا اومدن؟استراحت مطلق بودین؟یعنی حتی تو انومالی گفتن دوتاشون دخترن؟

عزیزمممم😍😍خداحفظشون کنه، چن ماهگی به دنیا اومدن؟استراحت مطلق بودین؟یعنی حتی تو انومالی گفتن دوتاشو ...

۸ ماهگی دنیا اومدن.البته چون بارداری اولم هم بچه ام زود دنیا اومده بود دکتر بهم گفته بود که به احتمال زیاد این بار هم بارداری زودرس داری.

من اصلا حالم افتضاح بود از جام نمیتونستم تکون بخورم سردرد و سرگیجه نمیذاشت

۸ ماهگی دنیا اومدن.البته چون بارداری اولم هم بچه ام زود دنیا اومده بود دکتر بهم گفته بود که به احتما ...

اخی عزیزم من متاسفانه هماتوم دارم خیلی اذیتم کرد هرچند وقت میفتم به لکه بینی اواخر به خونریزی افتادم الان استراحت مطلقم و هفته ۱۹

اخی عزیزم من متاسفانه هماتوم دارم خیلی اذیتم کرد هرچند وقت میفتم به لکه بینی اواخر به خونریزی افتادم ...

ان شاالله به خوشی و سلامتی این دوران را سپری کنی ،مراقب خودت و نی نی ها باش  

2801