2733

۱۴ بودم امد خاستگاری . یه سالم باهاش دوست بودم😐😂😂 قبلشم یه سال میومد سر رام التماس ک محلش بزارم 😐😂

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همتون خاستگار جدی داشتین

من‌ فک کنم ناقصم هیچکی تا حالا نیومده خونمون همون تک و توکی هم که بوده به نحوی پرونده شدند یا خانواده گفتن نه یا خودش رفته طرف برام عجیبه یکم

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

اولین خواستگارم پسر عموم بود که از همون بچگی هم از هر آرزویی میگفت منم توش بودم مثلا میگفت آرزو دارم با نیک برم فضا آرزو دارم با نیک برم رو ابرا آرزو دارم با نیک یه خونه بخرم که توش یه تاب بزرگ باشه یه نفر همش هولمون بده من ۱۸سالم شد اون ازم خواستگاری کرد منم جواب منفی بهش دادم خیلی داغون شد بخاطر  اینکه منا نبینه رفته تگزاس الان چهارساله اونجاست ۲۴ سالشه منم الان ۲۲ من نامزد کردم ولی اون هنوز نتونسته با این موضوع کنار بیاد حتی یه تبریک خشک و خالی هم بهم نگفته دلم تنگ شده برا اون‌دوران بچگیمون چهارساله صمیمی ترین رفیق بچگیمو ندیدم سخته ما با هم‌بزرگ شدیم 

اولیش 10 سالگی دومیش 12 سالگی الانم 20 سالمه مجردم و خوشحال🥰😂

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

۱۴ سالم بود که پسر داییم منو میخواست و نمیدونستم

خیلی خونمون میومدن بیشتر اوقات هم به مامانم میگفت عمه برنج درست کن من کباب میخرم...یبار بهش گفتم چقدر شمامهمونای خوبی هستید همیشه بیایین خونه ما😁بعد مامانم یواشکی بردم تو آشپزخونه و یه نیشگون ازم گرفت گفت دست از این خل و چل بازیات بردار نیما ترو دوست داره و قصدش ازدواجه🤕منم بعد از کلی کباب خوردن جواب منفی دادم و از اون به بعد دیگه واسمون کباب نخرید😫😄

@خدایاشکرتتتتت    

تاپیک باحالِ بیا😁

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

اولیش ۱۴سالم بود.خونه ک راهشون ندادیم.

ولی پیگیر بود ی چن ماهی.اخرشم رفت فامیل دورمونو گرفت😂🤦‍♀️

✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.ادما همیشه تغییر میکنن.هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.بعضی وقتا به ادما فرصت دوباره بده
اولین خواستگارم پسر عموم بود که از همون بچگی هم از هر آرزویی میگفت منم توش بودم مثلا میگفت آرزو دارم ...

چقد فانتزی 

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
خواستگار جدی منظورت چیه؟

ینی کسی که پر و پا قرص باشه یا حداقل بجای اینکه مامانش مامانمو پسندیده باشه خودش منو از قبل دیده باشه و پسندیده باشه

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2706