2733
اسم انتخاب کردی؟ من هیچی پیدا نکردم انگار اسم خوب وجود نداره😐

آره اسم مذهبی انتخاب کردم البته قبل از ازدواج انتخاب کرده بودم الان که پسره همون میزارم  

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره اسم مذهبی انتخاب کردم البته قبل از ازدواج انتخاب کرده بودم الان که پسره همون میزارم     ...

ای جانم نامدار باشه 🧡🧡🧡

شوهرم میگه ابوالفضل خودم میگم واسه بچه سنگینه 

همینجوری موندیم🤦😂

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
خودمم همش حس میکنم پسره همش خواب پسر میبینم جوری ک مطمئن بودم چون قبل بارداری یه مدت هم رژیم رعایت ک ...

توهم مثل من پسر میخوای کاش ب جفتمون بذه

میخوام اینو بدونی بدتو کسی نمیگیره جاتووو 🤫
خودمم همش حس میکنم پسره همش خواب پسر میبینم جوری ک مطمئن بودم چون قبل بارداری یه مدت هم رژیم رعایت ک ...

کاشکی نینی هامون پسر باشن دلمون شاد شه 

میخوام اینو بدونی بدتو کسی نمیگیره جاتووو 🤫
صد و هفتاد و پنج

ببین ضربان قلب بالا تو ان تی، پسره.سلفری هم ک گفته پسر.شکت واسه چیه الان؟!!

تو آنومالی پاهاش بسته بود ک نگفتن بهت؟؟

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
ببین ضربان قلب بالا تو ان تی، پسره.سلفری هم ک گفته پسر.شکت واسه چیه الان؟!! تو آنومالی پاهاش بسته ب ...

تو آنومالی پاهاش بسته بود نیم رخ اصلا دیده نشد چیزی زانوهاشم خم بود ضربان قلب دخترمم آخه همین بود به خاطر همین شک کردم

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
تو آنومالی پاهاش بسته بود نیم رخ اصلا دیده نشد چیزی زانوهاشم خم بود ضربان قلب دخترمم آخه همین بود به ...

خب باز سلفری گفته پسره دیگه اشتباه نمیشه‌.برا منم سلفری نشون داد بعدش رفتم سونو

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
به من گفت احتمالا پسره امروز دکتر خودم سونو کرد گفت دختره دوس داشتم پسر باشه آخه یدونه دختر دارم&nbs ...

انشاالله بسلامتی عزیزم منم تقریبا دوسه هفته دیگ میرم انومالی میام میگم حتما