2733
عزیزم بچتون سالم بود... واسه منم2/3 بود گفتن جواب آزمایش خونت باید بیاد تا جواب بدیم نگرانم خیلی

والا واسه من سلفری نوشتن،نرفتم ازمایش بدم میدونستم سالمه....دیگه منتظر موندم تا 15هفته غربالگری دوم که جوابش85درصد درسته گفت مشکلی نداره،آنومالی هم گفت سالمه....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
بچه ها من الان تو13هفته ام ولی وقتی ب پهلو میخوابم حسابی کمردرد میگیرم به پشت هم شنیدم خطرناکه شما چ ...

مجبورانه به پهلو😕 من رو شکمم میخابیدم همیشه😂شبا عذاب دارم وقت خواب

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خود دکترمم گفت پسره ولی هنوز جرات نکردم لباس بگیرم گفتم محض احتیاط چند هفته دیگه برم سونو آخه سیسمون ...

من  دو سه هفته از آنومالی هم گذشت سیسمونی گرفتم عجله نکن...ولی مطمئن باش پسره🤗

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
ضربان قلب نی نیتون چند بود تو ان تی عزیزم 

صد و هفتاد و پنج

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
من  دو سه هفته از آنومالی هم گذشت سیسمونی گرفتم عجله نکن...ولی مطمئن باش پسره🤗

انشاالله آخه خودم دیگه به اسم پسر صداش میکنم

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
انشاالله آخه خودم دیگه به اسم پسر صداش میکنم

اسم انتخاب کردی؟

من هیچی پیدا نکردم انگار اسم خوب وجود نداره😐

عزیزم علائمتو بگو تا بگمممم

مثلا اینکه اصلا حالت تهوع نداشتم شاید کلا تاالان دوسه بار... همش دلم دوغ ترش و چیزای نمکی میخواست... پوشتم روشن‌تر و چهارم قشنگتر شده..... اصلا تنبل نشدم... گر میگیره بدنم شکمم میگن رو به پایینه

علائمت ب پس میخوره

خودمم همش حس میکنم پسره همش خواب پسر میبینم جوری ک مطمئن بودم چون قبل بارداری یه مدت هم رژیم رعایت کردم ولی اینکه گف یکم به دخترر میخوره یکم گیجم کرد 

2706