2777
2789
ن عزیزم نمیشناسم میگم یکی از کاربر ها خواست تگت کنه ، صبر کن بهت شات بدم

اها باشه 

ببینم🥺

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۱۰ سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۶اون ۳۷

خب عزیزم هنوز بچه ای شما سنی نداری..ولش کن لیاقتتو نداشت‌. بهترترش گیرت میاد.یه استاد داشتیم خودش خیلیییییی ازشوهرش سرتر بود.ولی میگفت تمام مردا تنوع طلب هستن..حال خودتو بخاطرشون خراب کردن فقط هدردادن عمر هست

من دقیقا می فهممتون که دارم میگم پسرا میرن عشق حالشونو می کنن بعد دخترا زانو غم بغل می گیرن چمیدون هر روز و هر ثانیه به فکر اونن وای که دیگ طرفو ببینن دیگ هیچی ....

دنیا پر از فراوانیه پر از ادم های مختلف مطمئن باشید از خدا بخواهید توکل کنید از رحمت خدا نا امید نشید از خود خود خود خدا بخواهید بهترینو نصیبتون می کنع دیدم طرف عشقش ازدواج کرده این دختر چند سال صبر کرد واسه خودش بود نه واسع کسی نع به فکر کسی یه مردی نصیبش شد که هزار برابر سَر بود،اد قبلیع  تو همین نی نی سایت تعریف کرد

من ۲۶اون ۳۷

پسرا رنج سی سال خیلی لاشی شدن 

همشون ده ۶۰ ان نامردن

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۱۰ سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
اتفاقا منم از طریق مشاور فهمیدم ک برگشته با اون

سخته میدونم 

قلبت شکسته است همه ما به هر نحوی اذیت میشیم 

امیدوارم سربلند از این امتحان بیرون بیای 

و اینو هیچ چیز مخم تر از خودت نیست 

گذر زمان شاید مسئله رو حل نکنه ولی کم رنگ میکنه مراقب خودت باش 

من دقیقا می فهممتون که دارم میگم پسرا میرن عشق حالشونو می کنن بعد دخترا زانو غم بغل می گیرن چمیدون ه ...

هعییی کاش منم بتونم دیگ اعتماد کنم عاشق شم ب ازدواج فکر کنم ب کسی دیگ فکرکنم

بفرماید

ع عزیزم 

لطف کرد

ولی خودمم هروقت میخوام تگ‌کنم نمیدونم‌چرا نمیشه

2801