2733
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 65814 بازدید | 1150 پست
مام نمیترسیم.  ترسیم نداره خصوصا منکه دیگه برام از عادی عادی تر شده. چون بچه بودیم اومدیم این ...

چرا پیش یه مدیوم نرفتین؟

اون مشکلتون رو حل میکرد.

متاسفانه تو ایران فقط رمال و دعا نویس و کف بین زیاد نه مدیوم واقعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ستاره چهارده مربع و یک مربع چیه؟

سلام

صدقه(نیکوکاری)

ستاره یک مربع بعدش ستاره دو تا صفر مربع

🤩خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیش تر صلوات بفرستد:1)نزدیک ترین مقام به حضرت محمد(ص)را در آخرت دارد.😍2)سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات است.😍3)تنها چیزی که بعد نماز واجب،روز قیامت(روز حسرت)مردم حسرت نمی خورند،کسی است که صلوات زیاد فرستاده باشد.😍۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نور صراط و نور بهشت است.😍۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.😍۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.😍۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.😍۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.😍۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.😍۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.😍پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم😍😍😍

خانما بچه من از وقتی بدنیا اومد بارها و بارها توی خواب بیدار میشه و گریه سر میده. یعنی نیم ساعتی یکبار... الان که بزرگتر شده بهتر شده ولی بیدار میشه میاد میچسبه به من, میگه من میترسم صورتتو بگیر سمت من چشماتم باز بذار, وقتی میگم از چی میترسی توضیح خاصی نمیده ولی همش به سقف اتاق و در اتاق نگاه میکنه و واقعا ترس رو توی چهره ش میبینم گاهی. 

من خودم تابحال چیز مشکوکی توی خونمون حس نکردم. بنظر شما چیزی بچه رو اذیت میکنه؟ سر همین موضوع تا الان که به سن مهدکودک رسیده هنوز نتونستم جای خوابش رو از خودمون دور کنم

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
مام نمیترسیم.  ترسیم نداره خصوصا منکه دیگه برام از عادی عادی تر شده. چون بچه بودیم اومدیم این ...

الان میخوای چیکار کنی ،توبه کن خدا خودش کمک کنه 

چه اتفاقاتی افتاده 

وای ترسیدم

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت

ما یک خونه داشتیم همینطوری بود وقتی تنها بودم می ترسیدم تمامی اغضا ی خانوداه خاب بد می دیدیم بخصوص اگر درمسیر در بودیم ومحل رفت وآمد یکسال اونجا بودیم و مثل 10سال به من گذشت بالاخره فروختیمش وبعدا فهمیدم اونجامرده دفن می شده

حالات ادم چجوری میشه اونموقع؟با بختک

احساس خفگی و درد وحشتناک قفسه سینه 

چونکه میشینه رو سینه ات 

بعدش وقتی خوابی و دچار بختکی میشه معمولا توی خواب میخوای جیغ بزنی ولی نمیتونی 

بعد با جیغ نا خودآگاه از خواب میپری 🥲🥲🥲

اینم بگم که خودم هیچ ترسی ندارم ازشون 

چهار قل و آیت الکرسی بخونم برای بچه حتما بخون هرشب هفت بار چهارقل و آیت الکرسی 

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍

وای چه کار ترسناکی کردی وارددنیای خودت کردیشون باید از این موجودات دوری کنی 

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
2706