2733
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 65814 بازدید | 1150 پست
اونا جنن روح اجازه نداره با این دنیا ارتباط بگیره

روح بوده عزیزم جن نبوده دختر خاله مادر کلاسهای اموزشیش رو نو آمریکا گذرونده.

چه راحت جنها همه جا هستن تو هر خونه ای در رفت و امدن... همه هم میبیننشون.

و اینکه خدا هم جنهارو آزاد گذاشته هر کاری میخوان بکنن یعنی خداوند اراده ای نداره جلوی جنهارو بگیره؟

یا اینکه اجازه نده جنها به دنیا و حریم انسانها وارد بشن؟

من شنیدم ظرفهای آدمهاروهم میشورن، کارهای خونه آدمهارو هم انجام میدن، آشپزی هم میکنن

حالا با سُم چطوری این کارهارو انجام میدن برام سواله؟🤔

و اینکه بعضی کاربرها میگن مادربزرگ یا پدر بزرگشون با جن ازدواج کردن یعنی خود کاربرها از نسل و ریشه جن هستن؟

و اینکه اینا چطوری با موجود پشمالو و سم دار زندگی زناشویی داشتن و رابطه داشتن زندگی میکردن عجیبه😳🙄

اونا جنن روح اجازه نداره با این دنیا ارتباط بگیره

راستی اینم بگم تو این سایت همه هر روز به راحتی چندتا جن میبینن خونه همه جن داره و تازه آشپزی هم براشون میکنن حتی یه کاربر گفته بود یه جن به دختر خاله اش تجاوز کرده یعنی تا این اندازه خداوند به جنها آزادی و اختیار داده.

دیگه چرا طرف بیاد ریسک کنه بابدبختی جن احصار کنه؟

این خانومی که من میگم با بدبختی و مشکلات بسیار مرحله به مرحله احضار روح انجام داده اونم فقط در حد چند دقیقه کوتاه نه اینکه ۱سال باهاش زندگی کنه بیاد براش ظرفهاش رو بشوره یا آشپزی کنه براش.

اونم مثلا از ۱۰ بار احضار فقط یکی ۲بار موفق به اینکار میشه و کلی بعد اون انرژی سوزونده و خسته میشه من مراحل علمی و انگلیسیش رو بلد نیستم.

در ضمن با این تخته های ویجا هم انجام نمیده خودش اینکارو میکنه و ارتباط میگیره مدیومه زنه.

ضمنا اینم بگم تو عمرش نهایت ۴-۵بار اینکارو انجام داده و الان سالیان ساله انجام نداده چون براش مشکلاتی پیش میومده اگه احضار میکرد و نمیتونست اون روح رو برگردونه اون روح عذاب میکشید و خود این خانومم همینطور.

برای همین کلا دیگه اینکارو گذاست کنار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب برای بچه قرآن بزارید  بقیه رو نمیدونم

عزیزم من خودم یه مدت این حالتو داشتم البته واسه من بعداز یه شکست سخت بود که برام خیلی سنگین بود همیشه شبا موقع خواب میگفتم سه نفر میان تو اتاق یا مثلا تو اشپزخونه بودم میگفتم یکی پشت سرم اتیش روشن میکنه اخرش رفتم قلم زدم خوبشدم دیگه همه میگفتن من دیونه شدم

خانما بچه من از وقتی بدنیا اومد بارها و بارها توی خواب بیدار میشه و گریه سر میده. یعنی نیم ساعتی یکب ...

سلام بله عزیزم. 

برا بچتون عقیقه کردین ؟ یه استاد عالم گفتن اینکار باعث میشه رشته های ارتباط کودک با ماورا قطع بشه. 

20 دقیقه به اذان مغرب و غروب. اسپند و کندر دود کنید. و سوره بقره رو یا بخونید یا صوتشو در منزل بگذارید. عزیزم سرکه انگور اصل خونگی رو اسپری کنید به چاروچوب دربها و دیوارها.... و هروز مقدار کمی به فرموده مرحوم ایت الله فاطمی نیا صدقه بدین. هروز. 

و اینکه خدای نکرده مبادا در حضور بچه حتی اگه خواب باشه عمل زناشویی کنید. که این خودش تاثیر روانی بشدت بدی روی بچه ها میزاره حتی اگه خواب باشن. 

الان میخوای چیکار کنی ،توبه کن خدا خودش کمک کنه  چه اتفاقاتی افتاده  وای ترسیدم

چند ساله توبه کردم. اما اثرات شومش هنوز هست. نه بشدت سابق. ولی هست. 

تازه من حرفی از اتفاقاتی که میوفته و چیزهای که در خواب و بیداری میبینم نمیزنم. چون میدونم دوستان میترسن . یا خانمهای حامله هم گذرشون به تاپیک میوفته. 

ن والا اصلا نمیدونستم هستن چی ب چیه تو خونه اولی فقط مثل سایه حس میکردم حتی با وجود این پیگیر نمیشدم ...

آره منم ی سری خونه دراز کشیده بودم ولی کامل خوابم نبرده بود بعد  بدنم انگار داشت جمع میشد انگار داشت خود به خود فشرده میشد مثل موقعهایی که از استرس زیاد اعضای بدنت ی جورایی دچار فشار میشه..بعد چشمامو باز کردم پشتمو نگاه کردم دقیقا مثل همون سایه تو شکل ی مرد بود اومد سمتم بعد مثل یه روح اومد کلا تو وجودم اومد بدنم بعد من خوابالو بودم دوباره خواستم بخوابم نتونستم یه فشار خیلی زیادی رو حس میکردم که اون نمیزاشت بخوابم.. ولی هر چی بود میدونم که خواب نبود تو عین بیداری دیدم.

هنه اینایی که گفتی دروغه همچنین چیزی امکان نداره

شما بگو دروغه گلم ولی اینایی که میگن جنها خونشون رو تمیز میکنن، براشون آشپزی میکنن، باهاشون رابطه جنسی دارن، تجاوز کردن باور کنید.

با سمُ چطوری ظرف میشورن و آشپزی میکنن خدا عالمه؟

اینکه میگن جنها پشمالو هستن و سُم داره دستها و پاهاشون ولی اینجا میگن پدربزرگش با جن ازدواج کرده باور کنید باور کنید.

کلا مردم ایران دروغهارو راحت تر و بهتر باور میکنند

هر چی دروغ بزرگتر باور پذیرتر... شب خوش عزیزم 😊

وای چه کار ترسناکی کردی وارددنیای خودت کردیشون باید از این موجودات دوری کنی 

نمیدونستم. بچه بودیم اومدیم این خونه. البته من توی 5 سالگی تجربه مرگ کوتاه داشتم. از اون بعد چیزهای میدیدم و روحم پرواز میکرد. 

ولی وقتی اومدیم این خونه که دیگه هیچ اونا تو خونه بودن... منم کم سن و درکی نداشتم.  و اوج حماقتم وقتی بود که کتابی قدیمی دست نویسی به دستم رسید و از رو کتاب  اموزش دیدم احضارشون میکردم . روحمو پرواز میدادم و اموزشهای دیگه . خدا منو ببخشه. کاش ببخشه. نمیدونستم گناهه.  همیشه و هروز استغفار میکنم.  اما هنوز حس ششم قوی دارم و ... 

کاش اون موقع خرد الانمو داشتم و جز خدا و اهل بیت پناهی نمیجستم.  

گریه ی بچه تون هیچ ربطی به این مورد نداره و علت دیگه ای داره که باید پیداش کنین مثل تخت خوابش، گرما و سرمای اتاق، گرسنگیش و امثالهم.

برای حل مشکل خودتون و شوهرتون هم به روانپزشک مراجعه کنین، با یه قرص به راحتی درمان میشین.

میشه بگید پرواز روحو چطور انجام میدین

عزیزم من توبه کردم. بدبختی زندگیمو گرفت. اونچه که نباید میبینی و میفهمی که خداوند اجازه شو نداده. 

هنوزم با وجود توبه ناخوداگاه چیزهایی میبینم و میفهمم که افراد عادی نمیتونن... مثلا خوندن ذهن بعضی افراد یا اتفاقاتی که قرار بیوفته  و...همین منو بیشتر میریزه بهم. 

محاله این بدبختی رو که توبه کردم اموزش بدم و خودمو گرفتار خشم و غضب خدا کنم. 

آره منم ی سری خونه دراز کشیده بودم ولی کامل خوابم نبرده بود بعد  بدنم انگار داشت جمع میشد انگار ...

مغز بین خواب و بیداری گیر میکنه و باعث میشه این توهمات رو با چشم باز ببینیم. چیز خاصی نیست. اگه مکرر اتفاق میفته، به راحتی با دارو درمان میشه.

بچه هاااا تورو خدا راهکاری برا بختک دارین بگین شوهرم تو خواب نفس یهو میره میگه هوا جمع میشه تو سینم ...

احتمالا آپنه خواب (وقفه تنفسی) داره. به روانپزشک مراجعه کنید، به راحتی درمان میشه.

بچه هاااا تورو خدا راهکاری برا بختک دارین بگین شوهرم تو خواب نفس یهو میره میگه هوا جمع میشه تو سینم ...

احتمالا آپنه خواب (وقفه تنفسی) داره. به روانپزشک مراجعه کنید، به راحتی درمان میشه.

2706