2733
خواستی بیا همکاری کنیم😂😂

حقیقا من محل مورد نظزم رفتم اما ترسیدم چون باید یکیو ببری دستگاه بزاره چند نفر بکنن ..اگ مردم روستا بفهمن بیچارت میکنن دایی شوهرم الان ۳۰ ساله زندانه کسی ازش خبر نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دارن خیلیا میبرن زیر خونه همه هس توروستامون مخصوصاااااااا زیر مسجدمون شدید پره ولی خب باید موقعه ای ...

عزیزم اگر بابات پایه هست برای درآوردن گنج و فروشش بهم خبر بده البته اگر دوست داشتی

برای حال خوب قلبامون❤️🖤
من خودم بچگیام توی قوطی بستنی صندوقیای قدیم یه تیله شیشه ای گذاشتم و زیر خاک کنار یه درخت چال کردم ب ...

من اسکول بگو سکه ۵ تومنی قایم کردم زمین شمال گفتم آیندگان بگن این‌ گنج بردارن😐😐😂😂

چرا فحش میدی؟؟

ازش متنفرم پسره یه تومنم نمی ارزه خیلیییی کارا کرده کا ازش بدم میاد به من کاری نکرده ها ولی بماند...

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
اگر اینطوری الان باید موزه ایران باستان رو سر خودشون خراب بشه😒😒😒

اون قضیش فرق داره یا کسب که برای پول درآوردن می‌ره سمت این کارا.

تا صبحم بحث کنیم باز شما حرف خودتو میزنی من کلی راجع به این چیزا مطالعه کردم اگه شما هم حرفات منطقی بود حتی اگه باهام مخالف بودی باز باهات صحبت میکردم 

اما تو همچین شرایطی فقط میتونم بگم هرکاری خودت صلاح میدونید بکن 

دیگه ریپلای نکن

شب خوش

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           

وای من این داستانای گنج پیدا کردن رو تو اینستا میخوندم فکر میکردم الکیه الان میبینم مثل اینکه واقعا برای بعضیا اتفاق افتاده 

من وقتی بچه بودم یه مطلب درمورد شهاب سنگ ها خوندم که کجا پیدا میشن و چه ویژگی هایی دارن  تا چند سال هر وقت میرفتیم پارک جنگلی چشمم به زمین بود شهاب سنگ پیدا کنم پولدار بشم 

گوزم پیدانکردم چه برسه گنج ولی یه بار سی وسه پل بودم اومدم از زیر پل ردشم  یه صدایی که مثلا انگار اون زیر یه راه مخفی هست یه جاییه که انگار کسی بهش دسترسی نداره ندیده که اگه بکنی شاید اون زیر بایه فضای خاصی روبرو شی یه راهی باشه اونجا بعد کلی توهم زدم یه گنجی اچن زیر هس من حسم خیلی قویه ولی خب نمیشد بشکنی بری پایین

عزیزم اگر بابات پایه هست برای درآوردن گنج و فروشش بهم خبر بده البته اگر دوست داشتی

نه اصلا نمیتونیم باید بی خبر این کارو کنی که از وقتی همین فامیلمون دراورده همه جارو دوربین کردن میترسیم 

پلیسی چیزی صدا میکنن حالا بیا درستش کن 

ولی خب چه میشه کرد 

میدونی روستامون تویه جایه کلا از تویه یه عاااالمه کوه رد میشه اصلا سنگاشو نگا کنی عجیببببب قشنگن 

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
همینجا بگو  اتفاقا یه نفر هست به سوهرم گفته دستگاه دارم نشون میده کجا گنج هست منم تشویقش میکنم ...

اینجا ممکنه خانمای باردار باشن نمیگم🙂

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
کجای اذربایجان من موخام😭 من تبریزیم

میگم که گلم میترسم شناسایی شم

اون قضیش فرق داره یا کسب که برای پول درآوردن می‌ره سمت این کارا. تا صبحم بحث کنیم باز شما حرف خودتو ...

شما پیدا کن برام 😒صحبت میکنیم والا به نظرم عموم پیدا کرده ی شبه خر پول شده😐😐😐هیچی براش نشده

گنج اگر زمین خودت باشه حلاله 

خمس میدی برمیداری حکم شرع هست 

حوصله خرافات نمیدونم فلان و … داستان های عجیب ندارم

بای

2706