2733
عنوان

آب دهان

2715 بازدید | 3 پست

سلام بچه ها

من اردیبهشت پارسال گلوم دچار مشکل شد جوری ک تو قورت دادن اب دهانم دچار مشکل بودم یعنی هر ثانیه ک اب دهن جمع میشه و میخوام قورتش بدم برا سخته و با فشار زیاد قورت میدم،اردیبهشت ک از ترس خفگی وقتی کسی خونه نبود میرفتم تو حیاط میشستم ک اگه خفه شدم خودمو برسونم ب خیابون نجاتم بدن،،کلی دکتر رفتم متخصص رفتم اما تهش با نذر و نیاز و همچنین رفتم پیش یه فردی ک نمیدونم شما چی صداش میزنین اما ما میگیم خاش گیر،رفتم پیش اون و ساقه گیاه کشید از گلوم بیرون🤭😪بهتر شدم،اما گاهگاهی اینشکلی میشم،،الانم میخوام برم مسافرت فردا و باز اینشکلی شدم چون تو اتوبوسیم نمیخوام دیگران متوجه شن،کسی هس ک چنین مشکلی داشته باشه¿چجوری تو ی روز حلش کنم...

لااقل برام دعا کنید یه حمد شفا یا صلوات برام بفرستید ک خوب شم این سفر اگه ضروری نبود نمیرفتم 😢😫

برای سلامتیم دعا کنید لطفا💚🍃

سلام دوست عزیزم من هم اختلال بلع دارم

و چندین سال پیگیری کردم برای درمان

یک تایپیک هم راجب این موضوع زدم ولی اختلال من چون مدت زمانش طولانی تر بود خیلی شدید تر از شماهست همش هم منشا ذهنی داره

و این یک بیماری نادر توی دنیا هست مشکل جسمانی نیست روان تنی هست

که با روانکاوی به صورت منظم و نداشتن استرس زیاد و عصبی نبودن میتونی تا حدود خیلییی زیادی درمان بشی

و یک نفر هم شبیه من باید دارو درمانی کنه

چون سطح استرس بالایی نسبت به مواد غذایی دارم

من حدود 3 ماه و نیم نتونستم حتی اب دهنم رو هم قورت بدم

همش بیمارستان بستری و سرم و امپول های تقویتی

و اگر تهران هستید کلینیک دکتر فرشاد خسروی مراجعه کنیدمن 2 هفته اونجا تحت درمان بودم خیلی خوب نتیجه گرفتم الان شهر خودم هستم اینجا دارم پیگیری میکنم

چون همون دستگاه رو اینجا هم داره اختلال بلع من به قدری شدید هست

که تنها زمانی راحت مثل بقیه ادمها میتونم چیزی بخورم که تازه از خواب بیدار شده باشم

باقی روز اینقدر غذا رو میجوم تا یکم راحت بتونم قورت بدم قرص رو که اصلا نمیتونم قورت بدم فوبیای به شدت بالایی نسبت بهش دارم یا با کیک میجوم یا اگر مزه خاصی نداشته باشه توی اب حل میکنم

درمانش یک راه طولانی هست ولی شدنی هم هست

باید صبر داشته باشید

ولی پیگیر باشید مطمئن باشید به نتایج بهتری میرسید

اگر زمانی که از خواب بیدار میشید مثل همه ادمهای عادی میتونید هر چیزی که دوست دارید رو بخورید

بدونید مشکل فقط ذهنی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام استاتر عزیز

این پیام رو برای شما نذاشتم 

برای دوستانی گذاشتم که اختلال بلع شدید دارن 

شما هم مشکلت کاملا ذهنی هست و سعی کن 

تا مراحل اولیه هستی حتما درمان کنی 

چون این بیماری یک گلدن تایم داره 

ان شاالله که موفق و سلامت باشید