2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فردا امتحان دارم و خیلی زیاد بود و من دیر اقدام کردم در حد نصفش شاید بلد باشم امیدوارم پاس شم دعا کنید برام

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار
من فردا امتحان دارم و خیلی زیاد بود و من دیر اقدام کردم در حد نصفش شاید بلد باشم امیدوارم پاس شم دعا ...

اشکال نداره الان دیگه بهتره بخوابی امیدوارم پاس شی

من فردا امتحان دارم و خیلی زیاد بود و من دیر اقدام کردم در حد نصفش شاید بلد باشم امیدوارم پاس شم دعا ...

تو بهترین ورژن خودتی در همه حال پس ب خودت اعتماد کن من مطمئنم تو میتونی

امام رضام ، غیر تو کدوم رفیق سنگ تموم گذاشت برام؟💫🥲 لطفا درخواست ندین قبول نمیکنم❌
من خودم خیلی منتظرم یه نفر حرفشو بهم بزنه ولی چه فایده اونم شک داره من واسم مهم نباشه

عزیزم بخدا دنیا دوروزه تا کی تو بشینی اون بگه اون بشینه تو بگی تو برو جلو حداقل بعدا پشیمون نمیشی

امام رضام ، غیر تو کدوم رفیق سنگ تموم گذاشت برام؟💫🥲 لطفا درخواست ندین قبول نمیکنم❌
2706