2777
2789
عنوان

رفتارها و ظرافت های زنونه

| مشاهده متن کامل بحث + 9427 بازدید | 89 پست

برای نظافت منزل وسایلی تهیه کنین طوری ک وقتی نظافت میکنین خونه خوشبو بشه . مثلا برای ویترین و گلس ها از شیشه شوی خوشبو . برای سرویس بهداشتی از مواد معطر . و کف و پارکت طی . و در آخر خوشبو کننده ی هوا بزنید یا اسپند دود کنین .

داخل منزل با صندل یا جوراب های رو فرشیه شیک بگردید . متفاوت باشین

زیور آلات خاص خودتونو انتخاب کنید . از خاله و زندایی پیروی نکنید . بذارید زیور آلات و عطر شما با امضای شما شناخته بشه .

هیچ وقت سر بچه داد نکشید .

آخر شب حتما لباس راحت بپوشید و ی نوشیدنی گرم خودتون و همسرتون رو میهمان کنید . آرامش حافظه ی بلند مدته آقایون رو قلقلک میده. .

پد ها و نوار بهداشتی ها رو در کشوی مخصوص قرار بدید . همون شرتی ک در زمان پریود استفاده میکنین در زمان س ک س استفاده نکنید.  حتما اینارو مجزا کنید. .

لیف های نرم داشته باشین . و جداگانه . مثلا ی لیف برای بدن و لیف لطیفتری برای صورت .

از معجزه ی روغن غافل نشید . حتما بعد از استحمام پاهاتون رو چرب کنید و جوراب گرم به پا کنید.

این موارد رو تحت هیچ شرایطی کنار نذارید . انجام بدید تا نهادینه شه. مردها باهوشن. اگر تظاهر ب لطافت کنین ولی خودتون از درون هارمونی نداشته باشین.  جذابیتی ندارین و تحت هیچ شرایطی ... هیچ شرااایطی ب خودتون توهین نکنین.

من از مطالبی ک دوستان فرستادن فهمیدم عده ای فقط نقش بازی میکنن چون اگر واقعا بخوایید لطیف باشین از لفظ های بد درباره ی خودتون دوری میکنین . نه اینکه لفظه هار هار برای خندتون ب کار ببرید .

ب خودتون احترام بذارین تا احترام ببینید

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

من و همسرم عقد هستیم و تو شهرای مختلف،از آشناییمون تا الان که چند سال شده سعی کردم با مطالعه و استفاده از تجربیات آدمای مثبت اطرافم قدمامو جاهای درست بذارم.

البته که هر مردی قلق خاصی داره مهمترین نکته اینه که بتونی قلق بگیری،مثلن همسر من خیلی دوست داره ازش تعریف کنم،من همیشه چه تو جمع و چه خلوت ازش تشکر کردم،حتی بابت نکات خیلی ریز که شاید به چشم نیاد،یا همسرم دوست داره من تو جمع سنگین رنگین باشم و تو خلوت خودمون شیطون و لوند،وقتی می بینه که چقد من براش متفاوت هستم و چه ارزشی براش قائل میشم همیشه بعدش ازم تعریف میکنه و تشکر زیاد، میگه خداروشکر میکنم که تورو دارم.البته خصوصیت اخلاقیه خودمم اون نیست ک تو جمع خیلی بخام شیطونی کنم،اما هی بهش میگم بخاطر توئه که اینطوری ام.

خیلی باهاش بگو مگو نمیکنم،با مادرشوهرم تماس میگیرم حالشو میپرسم،تو جمعای خانوادگیشون می بینم گله شکایتاشون از بقیه چیه و اونوقت خودم سعی میکنم مخالفش باشم،وقتی کسی از من تو جمعی تعریف میکنه با افتخار بهم میگه،مدام جملات مثبت به همسرم میگم،وقتی برام حرف میزنه قشنگ گوش میدم،لابلای حرفاش گاهی شوخی میکنم اداشو درمیارم،صدامو نازک میکنم،همیشه بهش میگم که محل کارم با تیپای ساده میرم اما وقتایی که با تو هستم و تو میای شیک میکنم موهامو اینطوری میکنم فلان مدل آرایش میکنم،اونوقت بعدش که منو میبینه تیپم خیلی به چشمش میاد،خیلی منتظر همسرتون نباشین،گاهی باید به روی همسرتون بیارین.

همسرم از من راضیه،از صحبتاش متوجه میشم و نتیجه ی کارامو تو زندگیمون می بینم.البته خدا کنه تو ادامه ی زندگیمونم بتونم رو اصولم بمونم.

خیلی طولانی شد و من اصن در جایگاه موعظه کردن نیستم ولی اینم بگم که هیچوقت پیش همسرتون از خانم دیگه تعریف نکنین، یا اگه تو خودتون نقطه ضعف دیدین هی به همسرتون نگین،مردا خیلی کلی نگرن،اگه بگین وای ابروم ناقص شد آی صورتم جوش زد باعث میشه اونا ریز بشن تو جزئیات،هم ضعف شما به چشمشون میاد هم اینکه بعدها اگه خودتون نگین اونا متوجه میشن.

اگه بتونی جور متفاوتی با همسرت باشی که همسرت به این نتیجه برسه که خانمم فقط حسمو درک میکنه و بهترین دوستمه،اونوقت که میتونی بخودت بگی یه خانم لطیف هستی،لطافت زنونه فقط به ظاهر نیست

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من چندتا نکته که برای لطافت زنانه به نظرم می رسه و دیدم کسی نگفته میگم.

سعی کنید نظافت موقع آشپزی حسابی رعایت کنید مخصوصا وقتی مهمون دارید! من خودم وقتی جایی مهمون میشم ى سر به آشپزخونه میزنم اگر ببینم میزبان نکات ظریف بهداشتی موقع آشپزی رعایت نمیکنه سعی میکنم دیگه هیچ وقت از دستش چیزی نگیرم و غذای مهمونی روهم به زور میخورم!

سعی کنید موقع غذا خوردن ذره ای دهانتون صدا نده, واقعا اعصاب خرد کن هست و کلی از کلاستون و لطافتتون کم میکنه.

اگر دانشجو هستید و کلا سفر زیاد میرین همیشه لیوان و قاشق چنگال مسافرتی همراهتون باشه.

مایع دستشویی و دستمال کاغذی و نواربهداشتی هم همیشه همراهتون باشه. 

نوار بهداشتیو یک طوری توی کیفتون جاسازیش کنید که راحت دیده نشه و وقتی در کیفتون باز میکنید کسی نتونه ببینه واقعا بی کلاسیه!

توی تاکسی و وسایل حمل نقل عمومی و خصوصی جمع بشینید طوری نباشه که دستها و وسایلتون دیگران اذیت کنه!

موقع خندیدن یا صحبت کردن با دستتون به طرف مقابل نزنید!

موقع دست دادن گرم دست بدین باور کنید نوک انگشتی دست دادن اصلا نشانه ى باکلاسی نیست!

جلوی شوهرتون از دیگران عیب جویی نکنید مخصوصا از خانواده ى خودش!

عطر مخصوص خودتون داشته باشید طوری که همه و شوهرتون شمارو با اون عطر بشناسند.

به زیبایی دستهاتون اهمیت بدین, منظورم این نیست که همیشه لاک بزنید! نه, حداقل همیشه از کرمهای مرطوب کننده و نرم کننده استفاده کنید تا وقتی کسی دستتون میگیره لطافت حس کنه  

موقع خرید لباس زیر به رنگ پوستتون توجه کنید, اگر پوست روشن دارید از لباس زیرهای رنگ تیره و برعکس اگر پوستتون تیره هست از رنگهای روشن استفاده کنید تا همسترتون بیشتر جذب بشه.

موفق باشید  

خانوماي گل هميشه معطر باشيد و لبخند به لب و اراسته ،اراسته بودن به معناي هميشه ارايش كرده بودن نيست اراسته بودن يعني هميشه لباس تميز و مرتب بپوشي هميشه موهات شانه داشته باشن پوستت هيچوقت خشك نشه ناخنات شكسته و كج و معوج نباشن سعي كنيد بيش از همه به خودتون برسيد حتما سالي يه بار دندانپزشكي بريد و دكتر پوست مراقب باشيد به موقع اصلاح كنيد موهاي زائد بدنتون و صورتتون را هميشه مراقب باشيد ابروهاتون عين تيغ هاي خاردار از اين ور اون ور نزنه بيرون ابرو قاب صورت هست مراقب باشيد قاب صورت خوشگلتون نشكنه دامن هاي كوتاه بپوشيد و لباس هاي خاص و شيكتون را براي مهموني نگه داريد هر از گاهي سر ماهگرد ازدواجتون تولدتون ولنتاين حسابي به خودتون برسيد بپوشيد براي اقاي شوهر نزاريد براي يه شب مجلس مهم گل و گياه تو خونه داشته باشيد و با حوصله پرورش بديد گاهي پشت چشم نازك كنيد براي اقا نگاه هاي خيره بكنيد يهو بي هوا بوسش كنيد پيام هاي عاشقانه بفرستيد براش شربت هاي گياهي مثل خاكشير وتخم شربتي و ...هميشه تو يخچال داشته باشيد گاهي ميز غذا را تشريفاتي بچينيد غذاهاي خاص درست كنيد گاهي اوقات و با كلي منت بديد اقا بخوره گاهي مثل دختر بچه هاي لوس خاصه هاي يهويي داشته باشيد و كوچيك مثلا خودتون را لوس كنيد بايد بغلم كني دلم بغل ميخواد يا من بستني هميشه يه عطر مخصوص داشته باشيد و شبا حتما قبل از خواب موهاتون را شانه كنيد و عطر بزنيد عطر شب با عطر روزتون فرق كنه عطر شب فقط مخصوص شباست روي يك پا بچرخيد وسط خونه كفش پاشنه بلند بپوشيد حمام كردنتون اصولي باشه نريد خودتون را گربه شور كنيد موهاتون را سشوار كنيد غر به هيچ وجه نزنيد خلاصه هر انچه از نطر اقا يه خانووووووم بايد داشته باشه داشته باشيد و هميشه به خودتون برسيد اولين شخص در زندگي خودتون باشيد بعد همسر و بچه ها

صحبت كردن خيلي مهمه چه عيبي داره كه همش عزيزم و جانم و عشقم و اقاي من تو دهنمون باشه و اينكه صداي ما خانوم ها بايد اروم باشه و ارامش بده بلند حرف زدن و تند صحبت كردن اصلا شايسته نيست عادت بديد همسرتون براتون غذا بكشه و كم كم بخوريد گاهي براي همسرتون بخوونيد

در مورد لطافت زنانه بگم که من فقط فکر میکردم ظاهر و نیاز جنسی برای آقایون خیلی مهمه

یعنی همیشه به ظاهرم میرسیدم ومیرسم

تو رابطه هم گرم رفتار میکردم که شوهرم خیلی می پسندید

اما چون مال دو شهر متفاوت بودیم

و فرهنگ هامون باهم فرق داشت

من همیشه از رفتار خانوادش ایراد میگرفتم و غر میزدم

و این رفتارم تا جایی پیش رفت که شوهرم تو دعواهایی که پیش میومد همیشه میکفت قیافه داری کاش یکم اخلاقم داشتی

قیافه به چه درد میخوره

یعنی به وضوح بهم گفت که واسش اخلاق از همه چی مهم تره

(((چون خانم یکی از دوستاشم خیلی خوش اخلاقه

ولی قیافش معمولیه

اما شوهرش خیلی خوش تیپه

و وقتی خواهر شوهرم یا هر کس دیگه از شوهرم می پرسند چطور این دوستت با این دختره ازدواج کرده

شوهرم میگن دوست من و کلا مردا اخلاق خیلی واسشون مهمه که خانمش این ویژگی رو داره)))

و هنوزم من نتونستم به اون اخلاقی برسم که شوهرم میخاد

دارم سعی میکنم خودمو اصلاح کنم

البته اینم بگم که برای آقایون مدیریت کارها هم مهمه

مثلا پیش اومده که میخواستیم بریم پیک نیک

من یه چیز مهم جا گذاشتم و شوهرم به طعنه گفته که کاش بجای اینکه اینقدر به خودت برسی یکم حواست باشه چی برداری

و ناگفته نماند که در کنار این موارد همیشه و همیشه زیبایی و تمیزی ظاهری منو ستایش میکنه

ولی خب واقعا باید سعی کنم همه چیزو کنار هم داشته باشم چون برای آقایون مهمه.

هممممه چی با تمرین حل میشه من خودم اصلا بلد نبودم بچگونه صحبت کنم یه روز اونقد تمرین کردم که حس کردم گلوم زخم شده،الان وقتی بچگونه صحبت میکنم خودمم کلی کیف میکنم

زن نازه مرد نیازه من همیشه با همسرم با آرامش صحبت میکنم براش نامه های عاشقانه مینویسم بدونه مناسبت براش هدیه میگیرم حتی شده یه شاخه گل وقتی از سرکار میاد خودمو آرایش میکنم لباس تمیز میپوشم درو خودم به روش باز میکنم.من حتی اون نان پنیری که سرسفره میارم با عشق اینکارو میکنم مثلا سر سفره هستیم یه دفعه میگم صدای چی بود بچه هام وهمسرم یلحظه نگاه میکنن چون جدی میگم بعد میگم صدای قلب منه میگه عشق من دوست دارم حمام که میخواد بره جلوتر میرم یه متن یا یه شعرعاشقانه براش رو آیینه حموم مینویسم صبح زود وقتی سرکار میخواد بره بوسش میکنم میگم به امام زمان سپردمت همسرم با کارای من عشق میکنه انگار دنیارو بهش دادی سال اول آشناییمون برام ادکلن گرفته بود من اونو هرسال میگیرم وبراش پست میکنم میره اداره اش ابه نظرمن ما جلوی چشم بچه هامون آیینه هستیم هر رفتاری داشته باشیم اونا تو زندگیشون پیاده میکنن منو وهمسرم باهم میریم گل فروشی گلارو نگاه میکنیم باهم قدم میزنیم حتما که نباید بریم خرید کنیم و من یه خونه 50متری دارم که ازاین خونه بوی زندگی بوی عشق بوی صداقت ودوست داشتن میاد چون خودمون خواستیم

طوری رفتار کنین که تو روزهای سختشون حرفهایی رو که نمیتونن به کسی بگن به شما بگن و نظرتون رو به عنوان کار شناس قبول داشته باشن! !

کما اینکه این روش از نظر روانشناسی هم ترد شده!!!

به جای این روش میتونین خودتون رو به کمال زن بودن برسونید. ومال مهربونی و دلسوزی در عین اعتماد به نفس بالا.

یعنی محبت کن ولی جوری رفتار کن که یعنی میدونم دارم برات کاری رو میکنم که هر کسی نمیکنه!!

بهش نهایت محبت رو بکن ولی وقتی ازت تشکر کرد نگو کاری نکردم. بگو برای تو بیشتر از اینها رو میکنم.

محبت داشتن صفت زنانه ست پس عین زنانگی و لطافتت رو بدون هیچ ادا اصولی نشون دادی.

همینطور آراستن خونه و خودت

زنانگی یعنی اینها !!!!

و همون نکات بهداتشی که دوستمون فرمودن و چه زیباااا گفتن!!!

نه اینکه عشوه الکی بیایی بعد ببینه لای انگشتهای پات کثیفه یا کاش ناخونت پره تیرگی و میکروبه

چیزایی که به نظر من الان خیلی مهمه 

اینکه اندام خیلیییییی مهمتر از چهره اس خیلیییی زیاد نه اینکه چهره مهم نباشه ولی وقتی اندام متناسبی نداشته باشیم صدتا میکاپ حرفه ای هم بکنیم چنگی به دل نمیزنه این بنا به تجربه ای هس که من توی روابط خیلی زیادم با افراد خیلی زیادی هست.

دوم اینکه چیزی که به نظرم زنونه نیس اینکه مثل ادامای نوکیسه رفتار کنیم که تازه تازه شروع کردن به خرید چیزای خوب و اورجینال و چون برای خودشون عجیب و شگفت انگیزه فکر میکنن برای همه اینطوره چند ماه پیش من با خانومی در فامیل همسرم در ارتباطم که قبلا اصلا وضع مالی مناسبی نداشتن و الان همسر بسیار متمولی دارن و واقعا مثل یک آدم عقده ای رفتار میکنن مثلا چند وقت پیش ماشینشون خراب شده بود به هر کسی رسیدن گفتن 2ملیون خرج ماشینمون کردیم.

پارسال زمستون ی بوت 600 هزارتومنی خریده بودن چشم همه رو دراوردن انقد صدبار گفتن فک کن قبلا با 600 تومن میشد اینکارو کرد اون کارو کرد الان فقط بوت من شد 600 تومن.خداروشکر من از بچگی تو رفاه بودم و وقتی این رفتارو میبینم هم دلم میسوزه هم حرص میخورم از اینکه ی زن همچین رفتار سبکی داره.

چیز دیگه ای که به نظرم میرسه صاف نشستنه تو همه جا خودم چند وقت پیش به دلیل کار زیاد کتفم درد میکرد ی شب خیلی بی حال و شل و ول رو مبل نشسته بودم همسرم سریع گفتن دراز بکشی خیلی بهتره چون دوس ندارم این مدلی بشینی.

مورد دیگه اینکه خانوما تورو مقدساتتون در هر جمعی هر حرفی میزنن سریع اظهار نظر نکنین یکم سکوت کنین بیشتر گوش بدین.

تنها کسایی که برا ما خانونا مناسب هستن تا از در و دیوار و گل و بوته تا تخصصی ترین حرفارو بدون نگرانی استرس و اینکه نکنه بعدا پشت سرم اینو بگن این هس که مادر و خواهر و صمیمیتربن دوستتون حرف بزنین.

وقتی هم تو جمع هستین  از سر عادت هی با موهاتون و پوست صورتتون ور نرین خیلیا تو جمع همش دارن کف سرشون ماساژ میدن از سر عادت یا همش جوشاشونو لمس میکنن خیلی چهره ناخوشایندی داره.

در کنار همه این لطافتها که مربوط به امور خصوصی وشخصی ما خانمها هست یادمون باشه اقایون به نظافت منزل نظافت ظاهری فرزندانشون هم اهمیت میدن یه خانم اراسته هیچوقت نباید ظاهر بچه هاش نا مرتب باشه به صرف اینکه چون به خودش میرسه وقتی برای بچه ها نداره یه بچه مرتب وتمیز نشانه داشتن یه مادر با سلیقه اس همیشه به نظافت منزل اهمیت بدید یه خونه مرتب حتی اگر کوچیک وساده باشه نشانه سلیقه خانم خونه اس مخصوصا اشپز خونه که محل فرماندهی خانمهاس لطفا نذارید اشپز خونتون بوی چربی بده اونو تمیز نگهدارید سعی کنید حتی 10 دقیقه قبل از رفتن همسر عزیزتون به محل کارش از خواب بیدار بشید وایشون رو بدرقه کنید ویه نکته که خودم خیلی ازش،نتیجه گرفتن خانمهای عزیزم در کنار همه توصیه هایی که دوستان داشتن نماز وذکر یادتون نره اطمینان داشته باشید که بی قید ترین مردها هم همسری باایمان رو دوست داره پس در کنار اراستگس ظاهریتون به اراستگی روحتون هم بپردازید

در مورد لطافت زنانه چیزی که من تو رابطه خودم با همسرم متوجه شدم خوش اخلاقیه، آقایون خانمی رو دوست دارند که کمتر ازشون ایراد بگیره و اصلا غر غر نکنه. وقتی که با روی گشاده و حتی یه لبخند ساده به استقبالشون میریم تاثیرش تا مدتها تو ذهنشون می مونه و اینکه برای انجام کارای اشتباه یا خریدهای اضافی که باب میلمون نیست اونا رو سرزنش یا نکوهش نکنیم که سرخورده میشن. همیشه اونقدر گیر بهشون ندیم که احساس کنند محدود شدند و ازمون فاصله بگیرن.... شخصا فکر می کنم لطافت در اینه که جوری رفتار کنیم که همسرامون اونقدر باهامون راحت باشند که مثل یه دوست مسائل کاری و حتی درددلاشونو  بهمون بگن چون مطمئن هستند که بابت تصمیم گیریا شماتت نمیشند و خانمشون مث یه همدم همیشه همراهشونه و اونا رو قبول داره... یکی دیگه اینکه لطافت زنانه توانایی زن و در تامین آسایش میرسونه که آراستگی ،تمیزی، نظم و ترتیب خانه و مدیریت امور خانه کلا و حتی آشپزی که تاثیرش در تداوم رابطه اثبات شده ست،  میرسونه و خیلی چیزای دیگه که بقیه دوستان متذکر شدن.

یکی از چیزایی که فکر میکنم ما خانونا رو پیش مردامون عزیز تر میکنه اینه که واقعا بلد باشیم کی و کجا چجور نگاهی داشته باشیم

اخم به موقع، نگاه محبت آمیز به موقع، نگاه غمگین به موقع، نگاه عصبانی به موقع، نگاه دلبرانه به موقع.

حقیقتش اینه که کافیه چند بار جای این نگاه ها تغییر کنه تا دیگه تاثیر خودشو از دست بده.

کافیه سر مسائل الکی، اخم کنیم یا سر یه چیز پیش پا افتاده نگاهمون غمگین باشه و چشامون فرتی پر اشک شه تا دیگه واسه ناراحتی های جدیمون تره هم خرد نکنن.

یه چیز دیگه که حداقل مرد من رو تحت تاثیر قرار داده و محبتشو بهم بیشتر کرده اینه که وقتایی که سخت مشغول کاره با محبت بهش خیره میشم. ایشون نقاش هستن

بیشتر وقتا که داره کار میکنه و حواسش نیست دستمو میزنم زیر چونمو بهش با محبت نگاهش میکنم

وقتی سرشو میاره بالا و میبینه زل زدم بهش یه لبخند قشنگ تحویلم میده که همین کلی خستگی روزمو ازم دور میکنه

نکته ی دیگه تن صدا و لحنمونه. سعی کنیم برای هر وقتی یه لحن بخصوص داشته باشیم تا از روی لحنمون به راحتی بتونن موودمون رو تشخیص بدن.

من خودم تن صدام و نوع نگاهم جوریه که ایشون بدون اینکه حرف خاصی بزنم یا داد و بیداد کنم و اعصاب ایشون رو هم بریزم بهم، متوجه میشن که مشکلی پیش اومده و خودشون سر صحبت رو باز میکنن تا من راحت درد دل کنم.

روی صداتون و نگاهتون  کار کنید :)

مطالب خیلی خوبه.واینکه انجام بدیم خیلی تو بهتر شدن زندگی کمک میکنه.

مثلا من خودم سعی میکنم مرتب باشم هم همسرم هم خونه یعنی در ان واحد به همه چی سر وسامون میدم.

یا همیشه به همسرم میگم میگم ما اول دوتا رفیقیم بعد زن وشوهر.واسه همین تمام حرفاشو درد دلاشو هرچیزی که از فکرش رد میشه رو من میگه منم عین دوست گوش میدم جبهه الکی نمیگیرم یا سواستفاده نمیکنم.حتی از خانوادشم بخواد انتقاد کنه به من میگه.

هیچ وقت نمیگم مال من مال تو. تمام خونه وسایل پول و... مال همدیگس منم منم نداریم.

بیشتر مطالب توی زندگی انجام دادم خیلی تاثیر دیدم.

کلا رمز موفقیت من تو زندگی اینه مامان بازی در نمیارم چون مردا مامان دارن زن میخوان.

دوست دارن تو قلمرو خودشون ازاد باشن وپادشاهی کنن پس اگه این اجازه رو دادی میشی ملکه به تمام معنا

بنظرمن لطافت زنانه یعنی هیچوقت خودتو جلوی خانواده همسرت بی ارزش نشون ندی و از کم وکاستیای زندگیت پیششون نگی

لباس زیرهای تمیز و زیبا بپوشی

داخل مهمونیا آروم بخندی و با آرامش و متانت صحبت کنی

با آقایون نامحرم داخل جمع فامیل و غریبه جز صحبت های ضروری و لازم صحبتی نکنی تا احترامت حفظ شه و دیگران اجازه ندن به خودشون شوخی نابجا کنن.

2801