2733
خداروشکر عزیزم بخشیدی  ان شالله از این به بعد زندگیت عالی باشه

ممنون انشالله

من شیفته خیره شده به آسمان بعد از غروب ام ،غرق شدن در موسیقی های آرام ،نشستن در تاریکی محض ، تمام چیز های که مردم آنها رو افسرده کننده میدانند ،اما پیوند من با آرامش نهفته با اعماق درونم دوباره برقرار می‌سازد ...
سلام دوست عزیز،لطفا لطفا حتما ببخشش(نه به خاطر اون شخص بلکه به خاطر خودت)،من چندسال پیش بدون هیچ دلی ...

بخشیدم من،خدا هم ببخشه

من شیفته خیره شده به آسمان بعد از غروب ام ،غرق شدن در موسیقی های آرام ،نشستن در تاریکی محض ، تمام چیز های که مردم آنها رو افسرده کننده میدانند ،اما پیوند من با آرامش نهفته با اعماق درونم دوباره برقرار می‌سازد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما هم منتظریم انشاالله خوش خبر باشی

امشب بخشیدمش 

من ۱۲ ۱۳ سالم بود خواب دیدم دارن میبرنم جهنم .پیامبرم اونجا بود خیلی عصبانی بود انقد التماس کردم نبرنم گف باشه برو یه فرصت دیگه بهت میدیم.

هر چی فک میکنم اخه منه بچه ۱۲ ساله چه گناهی کرده بودم که داشتم جهنم میرفتم.

و چن ماه پیشم خواب دیدم بهم گفتن ۴ سال دیگه  میمیری.خیلی ناراحت شدم.ازون موقع هم همش خواب امواتمونو میبینم.

یه عمو دارم ۳۰ سال پیش بهش گفته بودن ۳ روز دیگه میمیری درست بعداز ۳۰ سال فوت شد.

خدا به همه عمر با عزت و طولانی بده جز اونایی که نبخشیدمشون😕

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............

@شومال    

@سلوابانو    

@رونیا92    

@فرزندروستا    

@گل_گلدون1    

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
من ۱۲ ۱۳ سالم بود خواب دیدم دارن میبرنم جهنم .پیامبرم اونجا بود خیلی عصبانی بود انقد التماس کردم نبر ...

ببخش عزیز دلم دلت خونه ی خداست خونه ی خدا رو با کینه آلوده نکن خدا دستتو حتما میگیره تو ببخش گلم به خاطر خدا 

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️

@ظهور_313    

@ظهور_٣١٣    

@سوفیای_بارانی    

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

@elsa2    

@titaan    

@جودی_ابوت3    

@elahe_yaar    

@65helma94    

@ظهور_313     @ظهور_٣١٣     @سوفیای_بارانی    

سلام عزیز دلم

ممنون ازدعوت شما دوست خوبم

تبریک برای افتتاح مجدد🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

@رفرفرفرفرفر    

@سلین97829    

سلام عزیز دلم ممنون ازدعوت شما دوست خوبم تبریک برای افتتاح مجدد🌹

سلام خواهر گلم

حیف شد ترکوندن تاپیک رو

خوش اومدین

من ۱۲ ۱۳ سالم بود خواب دیدم دارن میبرنم جهنم .پیامبرم اونجا بود خیلی عصبانی بود انقد التماس کردم نبر ...

بعضی گناها تو نظر ما نمیان

مثلا بی احترامی به پدر و مادرمون .دروغ غیبت و...

خیلی وقتا حواسمون نیس داریم دل میشکنیم چکار داریم میکنیم.هیچوقت زمان مرگ کسی را دقیق بهش نمیگن.

انشالله که با پرونده اعمال پر از خیر و نیکی به پدر و مادر و مردم و بدون گناه و حق الناس بری اونطرف و لذت تمام نشدنی راتجربه کنی.

2706