2733
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120279 بازدید | 1097 پست
اره میدونم  عشق خودمم پیمانکاره و بیش از این حرفاس درامدش

والا شوهر دوست من مهندس عمرانه شرکت داره

تو کار بساز وبفروشه ولی زندگیشون خیلی معمولیه هنوزم تو خونه ی مادرشوهرش زندگی میکنن 

دوستمم اصلا راضی نیست

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا شوهر دوست من مهندس عمرانه شرکت داره تو کار بساز وبفروشه ولی زندگیشون خیلی معمولیه هنوزم تو خون ...

خب شوهرش نمیخواد از ننش جدا بشه 

وگرنه همچین کسی باید زندگی مشتی داشته باشه

حتما شوهرش خسیسه اونقد بهش نمیده که بخواد خرج کنه

😏
خب شوهرش نمیخواد از ننش جدا بشه  وگرنه همچین کسی باید زندگی مشتی داشته باشه حتما شوهرش خسیسه ...

عزیزم این خبرا نیست من دکتری شهرسازی دارم پروژه ای کار میکنم پول پارو نمیکنم خیلی خیلی معمولی 

تو این کشور فقط مفت خورا و دلالا و حاج آقایون به جایی میرسن. من نمیگم اوضاع مالیم بده که نیست اصلا، ...

حاج اقایون دیگه کیان😬 شما که ماهی انقد درامد دارین یه میوه هم بدین به همسایه دستشونو بگیرین

حاج اقایون دیگه کیان😬 شما که ماهی انقد درامد دارین یه میوه هم بدین به همسایه دستشونو بگیرین

حاج آقایون دیگه😁... نمیشناسی لباس روحانی برتنِ پولدارِ خفیف😂

گرفتی یا بازم توضیح بدم😂😂

به من باشه دست کل ایران و میگیرم عزیزم🌷

بدنِ‌تو چفتِ‌تَنَمِه، غیرِ بغلت.. که شبا خوااابم‌نمیره یکیودارم که فقط مالِ‌منه، میخواد بااا من بمیره...🌘
خب شوهرش نمیخواد از ننش جدا بشه  وگرنه همچین کسی باید زندگی مشتی داشته باشه حتما شوهرش خسیسه ...

نه گلم قضاوت نکن

نه خسیسه طفلی نه بچه ننه

فقط آواز دهل شنیدن از دور خوش است

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
حاج آقایون دیگه😁... نمیشناسی لباس روحانی برتنِ پولدارِ خفیف😂 گرفتی یا بازم توضیح بدم😂😂 به من ب ...

توی هر قشری خوب و بد هست همونجور که دکتر خوب و بد داریم... معلم خوب و بد داریم... روحانی خوب و بد هم هست... البته من معتقدم بعضیا دزدن که لباس روحانیت هم دزدیدن. بعضی از روحانی ها چوب همین دزد ها رو میخورن که اینارم بدنام کردن متاسفانه

2706