2733
عنوان

چرا به یه مادر استرس میدید

572 بازدید | 34 پست

برای دختر خواهرشوهرم یه کلیپ فرستادم ازدخترم مشغول بازی کردن..(خواهرشوهرم شهر دوریه هرازگاهی میفرستم براش نگاه کنه دلش شاد شه نیتم همینه)بعد برام نوشت که چقد لاغررررشده😟 با همین استیکر،منم نوشتم وزنش کاملا رو نمودار و استاندارده..باز نوشت نههه قبلا تپل بود الان خیلی لاغر شده😏منم نوشتم پدرو مادرش لاغرن بچه گوریل چاق هم نمیخوام و دوس ندارم دیگه هم جوابشو ندادم فهمید ناراحت شدم،من ساده رو باش گفتم از دخترم فیلم بفرستم خوشحال شن😓 چرا فقط بلدن آدمو ناراحت کنن؟دخترم یک سالشه و ده کیلواه وزنش نرمال هست شیر خودم رو میخوره

چرا مردم یاد نمیگیرن سرشون تو کار خودشون باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من خودمم عمه هستم به خدا قلب من هستن تمام آرزوم سلامتی و شادبودنشون هست اگه خواهر خودت این حرفو میزد میزاشتی به حساب دلنگرانی تو خیلی حساس شدی وگرنه اون نخواسته تو رو ناراحت کنه بعدشم مگه لاغر بودن حرف بدی هستش ؟!

تو خیلی حساسی.  نباید حرف مردم برات مهم باشه. و عیبی نمی‌بینم.   من خودم عمه ام.    برادر زاده ام زیر نمودار هست میگم مهم سالم بودنه وزنش نیست .... اونم گفته تا نشون بده  اونقدر براش عزیزه که متوجه وزنش هست. 

نمی‌دونم مادرا چرا چاق و لاغر بودن بچه شون از دید مردم براشون مهمه. مهم سالم بودند والسلام. 

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم

خیلی حساسی.این حرفا همیشه هست و طبیعیه بچه قد میکشه به راه رفتنو دندون و غذا میفته لاغر میشه ناراحت شدن نداره

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
از نظر اونا بله،از نظرشون بچه چاق قشنگه که بچلوننش همین

خوب نظرشون اینه ... آدم بده نیستن که.  حالا خوبه دور هستن سالی ماهی یکبار میبینن و فرصت چلوندن هم ندارن

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم
عزیزم چرا جبهه گرفتی راس میگه خب بچه توی این سن قد میکشه لاغر میشه

آخه من دوس ندارم به بچم حساسم رو همه چیزش،واقعا ناراحت میشم،حس میکنم منظورشون اینه که تو به بچت نمیرسی،چون به جاریم که میگفتن..از نظرشون بچه باید پروار بشه نباشه یعنی مادرش مقصره،کلا ازین بحثا همیشه دورم دوس ندارم دخالت کنن

مخصوصا بچه های شیرخشک بیشتر پف دارن تا به راه رفتن میگفتن یهو لاغر میشن برادرزاده منم خیلی لاغر شده اشتها هم کم شده منم به برادر همش میگم مراقب هله هوله خوردنش باش چون با اونا میلش به غذا کم میشه

کسی که واسمون عزیزه واسش نگرانیم

چچچچچچچقققققدر حساسی

اولا چیزی نگفت

اگر فکر نمیکنی لاغری عیبه بقول خودت گوریل نیست باید شاد می‌شدی نه اینکه اینقدر عصبی بشی

دوماً به فرض هم چیز خاصی گفته باشه انقدر حساسیت داغونت میکنه تاااا آید حرف هست تازه سال توای

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706