2777
2789
عنوان

اگه شوهرتون جلو چشمتون غذاتونو بریزه داخل سطل اشغال چیکار میکنید ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4342 بازدید | 123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سکوت میکنم و فقط معنادار نگاش میکنم..بعدم صحنه رو ترک میکنم میرم تو اتاق درو میبندم ی مدت تنها می مونم..بعد از اتاق میام بیرون اصلا نگاش نمیکنم و به روی خودم نمیارم و به کارام میرسم

بعد چند روز نت گردی بالاخره سایت رایگان حس ششم پیدا کردم 🤤😍

بهم گف کنکور  قبولم🥰🥳

هر سوالی بپرسید با احتمال ۹۰درست  جواب میده از عشق خیانت بگیر تا جنسیت جنین من که خیلی حال کردم جنسیت بچه خواهرمو درست گف قبل سنوگرافی

https://unelma.io/0LnnD

بعد عضویت شهر و تاریخ تولد و جنسیت وارد کنین و سوالتونو بپرسین،💯😍

قهوه‌ایش میکنم 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
غذایی بوده که دوست نداشته 

پس یعنی داره بی احترامی میکنه

پس اگر من بودم  خیلی ناراحت میشدم

همسر من هم اصلا غذاهام رو نمیخوره ولی اینجوری برخورد نمیکنه دیگه که ناراحت بشم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
بعد چند روز نت گردی بالاخره سایت رایگان حس ششم پیدا کردم 🤤😍 بهم گف کنکور  قبولم🥰🥳 ه ...

درد کوفت😐😐😐

ترم آخر دانشجوی مقطع دکترا مددکاری و مشاور کلینیک خوشحال میشم بتونم به نی نی سایتی های عزیز کمک کنم پروردگارم ازت جز سلامتی خانواده عزیزم و همسرم چیزی نمیخام 
2801