2777
2789
گلم سه ماه و نیمه ساکشن غبغب انجام دادم همونان گلوله ها مثل توپ بررگن ماساژ ک میدم نرم میشن کمی و کو ...

من دو هفته شبانه روز گن بستم 

دو هفته هم فقط شبا گن بستم 

ماساژ اصلا ندادم با اینکه دکترم گفت روزی یبار ماساژ بده 

گرما هم نگرفتم اصلا 

الانم دست بزنم تابلو سفت و ناهمواره ولی کسی تا دست نزنه متوجه نمیشه مگه اینکه دقت کنه

یعنی شما کسی نگاه کنه متوجه میشه؟

من دو هفته شبانه روز گن بستم  دو هفته هم فقط شبا گن بستم  ماساژ اصلا ندادم با اینکه دکتر ...

نه متوجه نمیشه از ناهمواریشم کمتر شده ولی گلوله ها شکل غده هستن دوطرف غبغبم بم گفتن باید ماساژ بدم گن ببندم و گرما بذارم روزی۵ساعت تا دوماه باید اینکارو بکنم. الان من با اینکه سه ماهه دارم اینکارو رو انجام میدم و گنمو هنوز میبندم از شب تا موقعی ک بیدار میشم. تقریبا۱۰ساعت گن میبندم اونم بعد سه ماه. ولی گلوله ها از بین نرفتن.

اونجور نیس ک معلوم باشن اما فشار ک بیارم ب فک پایین گلوله ها میزنن بیرون

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نه متوجه نمیشه از ناهمواریشم کمتر شده ولی گلوله ها شکل غده هستن دوطرف غبغبم بم گفتن باید ماساژ ...

ولی یه دکتری میگفت تا یک ما اصلا نباید ماساژ داد کمپرس گرم و سرد هم به هیچ عنوان نباید استفاده کرد تو گوگل هم سرچ کنید اولین چیزی که برای مراقبتهای بعد لیپو غبغب میاره همینه که ماساژ و کمپرس گرم و سرد ممنوع من خودم روز سوم و چهارم ماساژ دادم ولی بعدش بی‌خیال شدم چون یکی از آشناهامون که تازه باهاش صحبت کردم و عمل کرده گفت اصلا ماساژ نداده فقط یک ماه گن بسته و اون گوله گوله ها تا شیش ماه طول میکشه که بره

2802
به نظرن خودشون میرن  چون من کاری نکردم ولی کمتر شدن تا حاالا

یکی از اینایی ک ساکشن کرده کفت از خیلیا پرسبده این گلوله ها دیگه نمیرن. خیلی میترسم بنظرت چیکار کنم برم مزو کنم 

آخه همه کار کردم نرفت ک نرفت فقط یکم خیلی کم کوچیکتر شدن ۴ماهم شد

ولی یه دکتری میگفت تا یک ما اصلا نباید ماساژ داد کمپرس گرم و سرد هم به هیچ عنوان نباید استفاده کرد ت ...

امیدوارم ک بره

ولی من گرما زیاد گذاشتم دوماه مداوم گرما گذاشتم و ماساژ دادم تا الان دارن همین کارو میکنم و گن بستم. آخه کلینیکی ک میرم همش اینو میگن

یکی از اینایی ک ساکشن کرده کفت از خیلیا پرسبده این گلوله ها دیگه نمیرن. خیلی میترسم بنظرت چیکار کنم ...

اگه کسی متوجه نشه خب بمونن مگه چیه 

از غبغب که بهتره 

من فقط موقع کرم پودر زدن مشکل دارم چون ناهمواره ،😅 

ولی چون کسی متوجه نمیشه باهاش کنار میام 

هر چند شنیدم به مرور جذب میشن دیگه خدا داند

اگه کسی متوجه نشه خب بمونن مگه چیه  از غبغب که بهتره  من فقط موقع کرم پودر زدن مشکل دارم ...

امیدوارم

خودتم گن غبغب و ماساژ و گرما گذاشتن رو انجام میدی الان؟

من تا دیروز انجام دادم خسته شدم دیکه فقط میخام‌گن ببندم تا ۶ماه کامل بعد عملم

میشه لینکشو بدی؟

عزیز من لینک اصلی رو پیدا نکردم ولی تو چند تا سایت خوندم  کمپرس گرم و سرد رو ممنوع کردن و این که ماساژ رو گفتن باید از هفته سوم به بعد شروع بشه حالا این دکتره ک ازش مشاوره گرفتم به من گفت ماساژ حداقل بعد یک ماه باید شروع بشه 

نه من حوصلم نکشید ایقد  دو هفته شبانه روز بستم دو هفته هم فقط شبا

عزیزم حالا ک فقط انقد گن رو بستی و ماساژ گرما نذاشتی. میشه بدونم الان غبغبت چطوره از نظر ناهمواری؟

و اینکه سرتو ک بیاری پایین حس نمیکنی پوستت کمی شله و‌ب عضله نچسبیده؟

عزیزم حالا ک فقط انقد گن رو بستی و ماساژ گرما نذاشتی. میشه بدونم الان غبغبت چطوره از نظر ناهمواری؟ ...

از نظر نا همواری که ناهمواره ولی کمتر شده نسبت به اولا 

از نظر شلی که زیر چونم خوبه و سفته ولی قسمت چپ چونم یه کم پف داره نمیدونم ورمه یا پوست نچبیده 

ولی زیز چونم و‌محل اصلی غبغبم پوستش سفته 

از نظر نا همواری که ناهمواره ولی کمتر شده نسبت به اولا  از نظر شلی که زیر چونم خوبه و سفته ولی ...

اها

من زنگ زدم کلینیک دیگه ای اونم بم‌گفت ماساژ و کمپرس گرم بذار

بعدشم اگه حس کردی پوستت سل هایفو‌ و ار اف  باید انحان بدی

2801