2733
عنوان

من باردارم ولی هیچ علائمی از بارداری ندارم- کمککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 90793 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با اجازه هاناجون

هرکی بارداره بیاد اینجا باهم باشیم.مچکرم

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1397901/مامان-جـــــونای-1397?postId=45132839

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  

سلام منم یه بارداری پوچ داشتم والان دوباره باردارم هفته هشت جز یکم دردسینه و یکم تهوع نشونه دیگه ای ندارم واسه سونو قلب رفتم تشکیل شده بود خداروشکر ولی بازم همش نگرانم😥😣

خدایا شکرت😊مواظب نی نی که خودت بهم دادی باش.فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین
سلام منم یه بارداری پوچ داشتم والان دوباره باردارم هفته هشت جز یکم دردسینه و یکم تهوع نشونه دیگه ای ...

عزیزم منم یه بارداری پوچ داشتم.الان باردارم.۳روز بعد تاخیری ۲۹۰۰بود.حالت تهوعم دارم ولی استفراغ نداشتم.نگرانم.بتای بالا خطرناکه؟

دوستای خوبم میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید؟😘😘مطمئن باشید انرژی خوبش بهتون برمیگرده❤
عزیزم اصلا نگران نباش ، اگه خدای نخواسته بارداریت مثل قبل پوچ بود حالت تهوع شدیدی داشتی چون در باردا ...

عزیزم میدونم قدیمیه این تاپیک ولی اگه هستی جوابمو بده.من یه بارداری پوچ داشتم بتام بالای هزار بود الان باردارم ۳روز بعد تاخیر ۲۹۰۰شده.حالت تهوع شبا دارم ولی بالا نمیارم.ینی اینم؟..😔😔😔

دوستای خوبم میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید؟😘😘مطمئن باشید انرژی خوبش بهتون برمیگرده❤
عزیزم منم یه بارداری پوچ داشتم.الان باردارم.۳روز بعد تاخیری ۲۹۰۰بود.حالت تهوعم دارم ولی استفراغ نداش ...

سلام

نه خطرناک نیس

مگه‌درد داری؟

چند روز دیگه برو سونو الان ساک هم دیده میشه 

یا یه هفته دیگه که جنین هم‌دیده بشه

نگران نباش اصلا 

سلام نه خطرناک نیس مگه‌درد داری؟ چند روز دیگه برو سونو الان ساک هم دیده میشه  یا یه هفته ...

نه عزیزم اصلا درد و لکه بینی ندارم فقط مشکلم اینه حالت تهوع دارم ولی بالا نمیارم

سلام خانومای مهربون ازتون ممنونم بیتا جون من دفعه پیش هم تهوع نداشتم ایندفعه فقط زیر شکمم درد میگیره ...

سلام گلم.میشه بهم بگید حاملگیتون چطور بود؟

آخه منم ۶ هفته هستم.حالت تهوع اصلا ندارم.مثل شما یه حاملگی پوچ داشتم.میترسم

سلام مامانای گل منم هفته هفتم هستم دلشوره از پا در اورده منو اخه غیر از سینه هام هیچ علامتی ندارم دل ...

منم سینه هام درد میکنه.هفته ۶هستم.هیچ علائم دیگه ای ندارم.بعضی وقتا گرگرفتگی دارم!!

2706