2733
عنوان

پس از مرگ

259 بازدید | 38 پست

سیم کارت های کسی که به رحمت خدا رفته چی میشه ما یه دوست خانوادگی داشتیم خبری ازش نیست همش اس میداد الان خطش واگذار کرده اون سیمش هم خاموشه البته طلبکار داشته چیشده یعنی

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙂🙂نکند فکر کنی در دل من یاد تو نیست...گوش کن نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست ❤🌹

ما خاموش میکنیم 

وقتی برادرم فوت شد تا مدتها شمارش رو گوشیم بود یه روز بعد مدتها بهش زنگ زدم بوق خورد بغضم ترکید یک خانم ترک جواب داد فهمیدم سلب امتیاز شده😔اون روز شمارشو پاک کردم اما هنوزم حفظمش😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما خاموش میکنیم وقتی برادرم فوت شد تا مدتها شمارش رو گوشیم بود یه روز بعد مدتها بهش زنگ زدم بوق خورد ...

الان قانون اومده طبق دیوان عدالت حق ندارن سلب امتیاز کنن..هم خطهایی ک بلا استفاده هستن...هم خطهای متوفی

بغضم گرفت روحش شاد 😔

عزیزم حلال کن ناراحتت کردم😔دنیا خیلی بی رحمه یه‌روز تمام عزیزامونو ازمون میگیره و ما میمونیم و یه شماره که تو تنهایی یواشکی بهش زنگ میزنیم و یاد صداش میوفتیم‌که با ذوق میگفت سلام‌ عزیزم😭کاش هرگز پا به این دنیای بی رحم نمیذاشتم😔

الان قانون اومده طبق دیوان عدالت حق ندارن سلب امتیاز کنن..هم خطهایی ک بلا استفاده هستن...هم خطهای مت ...

برادرم ۷ سال پیش فوت شد سلب کردن نمیدونم بعد چه مدت سلب شده بود ولی من حدود دو سال بعد زنگ زدم دیدم یه خانم ترک زبان جواب داد 🖤

عزیزم حلال کن ناراحتت کردم😔دنیا خیلی بی رحمه یه‌روز تمام عزیزامونو ازمون میگیره و ما میمونیم و یه ش ...

سلام عزیزم 🥺

الهی بمیرم چقد سخته خدااا منم بابامو تازه از دست دادم گوشیش دست داداشمه یکی دوبار خواستم زنگ بزنم کم مونده از شدت غصه دق کنم

وای مامانم هروز بهش زنگ میزنه الهی بمیرم برا دلش😭😭😭😭😭😭

سلام عزیزم 🥺الهی بمیرم چقد سخته خدااا منم بابامو تازه از دست دادم گوشیش دست داداشمه یکی دوبار خواست ...

سلام عزیزم خدا صبرت بده روح بابات شاد باشه الهی😔تا عمر داری دلت اروم نمیشه و هرگز فراموش نمیکنی چی به سرت اومد🖤من خودم دو سال بعد یواشکی از شوهرم زنگ زدم به شمارش😭 همون روز شمارشو پاک کردم بجاش یه قلب مشکی گذاشتم تو گوشیم ولی هنوز حفظمش😔

این قانون تازه اومده ودیگه نمیتونن سلب کنن

ولی هم دوتا سیم کارت بابام ک یکیش دو زمستون خودش داد ب من 😭

و هم دوتا سیم کارت مادرم ک ب اسم بابام هست اس اومده با در دست داشتن مدارک انحصار وراثت ب مخابرات برن

ک هیشکی حوصله نداره بیوفته دنبال کاراش

سیم کارت ها چی میشن؟؟؟؟ 

2706