2777
2789
عنوان

بنظرتون حق با منه یا جاریم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 80 پست
حق باتوئه عزیزم اخه جاری چه معنی میده پیام بده قربون صدقه بره یا غذا مورد علاقه شوهرتو درست‌کنه این ...

یه دخترای فامیله شوهرمم اومد گفت این میخاد زندگیتو خراب کنه چون خیلی پشتت حرف میزنه گفت خیلی مراقب باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چه دلیلی داره وقتی خودش شوهر خوب و موقعیت خوب داره بخواد شوهر شمارو از راه به در کنه.....

به خدا وضع برادر شوهرم خیلی خرابه بیکار،معتاد،بد اخلاق بعد جاریم انقدر که به شوهر من زنگ میزنه حرف میزنه به من زنگ نمیزنه یا شوهرم تا یه چی میشه سریع زنگ میزنه جاریم یا ازش تعریف میکنه یا حمایتش میکنه...

ولی واقعا هیچ وقت به این فکر نکردم که شاید به منظور باشه،همش میگم دیگه شوهرم انقدر بی غیرت نیست که بره سراغ ناموس خودش

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤

همین ک قهر کردی و رفت و آمد نداری خوبه، ولی سعی کن در این مواقع نا محسوس رفتار کنی، مستقیم نگی به شوهرت ک این بهت نظر داره چون شوهرت فک میکنه خبریه و پر رو میشه ، سر چیزا دیگه زیر آبش رو بزن

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍
بنظرت خدا جوابشو میده؟😢😢😢 خیلی دلم شکسته انقد سیاست داره که هیچکی حرفای منو باور نمیکنه .حتی شوه ...

عزیزم تو اون موقع که قربون صدقه هاشو تو گوشیه شوهرت دیدی باید اسکرین میگرفتی میفرستادی به خودت

بعد با گوشیه خودت میفرستادی به برادرشوهرت میگفتی داداش ببخش که من مثل خانومتون نمیتونم قربون صدقه برادرشوهرم،(یعنی شما) برم 

اخه چه دلیلی داره وقتی خودش شوهر خوب و موقعیت خوب داره بخواد شوهر شمارو از راه به در کنه..... به خد ...

تو خیلی خوشبینی ولی من نمیتونم اینجور باشم 

پس اینهمه زن که میرن ب شوهراشون که مثل دسته گلن خیانت میکنن چین؟

این که حق با شماست و یا جاری باید حرف های دو طرف رو شنید اما  کاری که شما باید بکنید با همسرتون صمیمی تر باشید و ازش بخواهید از اون فاصله بگیره .بهش بگید که چقدر دوستش دارید و نمی‌تونید رفتارهای اون خانم رو تحمل کنید .اینجوری که شما حساسیت نشون دادید اولا همه با شما دشمن میشن که شدن دوما اون خانم نامحترم میفهمه چجوری میتونه بسوزونتت .

در مورد لباس باز  پوشیدن و این ها هم میتونید تو جمع جوری که انگار نیت بدی ندارید و جوری که برادرشوهرتون متوجه بشه بهش تذکر و یا علامت بدین که مثلا یقت بازه پات بیرونه و ....برادرشوهر جمعش میکنه

یه دخترای فامیله شوهرمم اومد گفت این میخاد زندگیتو خراب کنه چون خیلی پشتت حرف میزنه گفت خیلی مراقب ب ...

پس وقتی میره بدگویی تورو میکنه نمیشه بهش اعتماد کرد یا بگی قصد بدی نداره هواستو جمع کن به شوهرتم بگو رو بهش نده که نه پیام بده شوهرت نه براش غذا درطت کنه بترس از همچین آدمایی

پس وقتی میره بدگویی تورو میکنه نمیشه بهش اعتماد کرد یا بگی قصد بدی نداره هواستو جمع کن به شوهرتم بگو ...

خیلی میترسم .فقط تنها ارزوم اینه که خونه بخریمو بریم ازین خراب شده .خیلی در عذابم

2801