2777
2789
عنوان

میخام آیفون بخرم.راهنمایی لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 7361 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه قبلا آیفون داشتی و بهش عادت داری بخر.من ایکس دارم راضیم از دوران دانشگاه آیفون داشتم ولی حالا اگه بخوام عوض کنم سامسونگ میخرم.

چون محدودیت ها و تحریم هاش زیاد شده برا نصب برنامه های ایرانی مشکل هست باید اشتراک اپ استور های ایرانی رو خرید 

یا حتی اپل واچم یه سری سنسور های کاربردیش  برا ایران در دسترس نیست‌.

ولی شوهرم سامسونگ داره خیلی راحت و خوبه حتی ساعتش کارایی بیشتری از ساعت من داره

Having fun while stuck in life
اگه قبلا آیفون داشتی و بهش عادت داری بخر.من ایکس دارم راضیم از دوران دانشگاه آیفون داشتم ولی حالا اگ ...

اها ن تاحالا نداشتم ولی چن وقته دلم ایفون میخاد 

خیلی دوس دارم بخرم

ولی میترسم پشیمون شم

کار باهاش سخته؟

شما اولش ک خریدی سختت بود بعد زود یاد گرفتی یا ن

‌‌
یکی از شهرای خوزستانم عزیزم

خب ببین برو آبادان اهواز یه جا ک بزرگ تره بخر برا مثال اگه شهرستانی و با شهر ۱ ۲  ساعت فاصله داری برو شهر بخر اینترنتی اومدیم و ب دستت نرسید و اصلا رسید مشکل داشت نظر خودته پول کمی نمیخوای بدی 

اسی من ۱۲ دارم بنظرم یکم پول بزار ۱۲ بخر من از ۶ داشتم تا ۱۲  ۱۱ خوبه ولی یک مقدار دیگه بزازی ...

عزیزم پولم نمیرسه

همین ۲۲.۳تومنم بابام راضی شده😅۳۰تومن نمیده

‌‌
اها ن تاحالا نداشتم ولی چن وقته دلم ایفون میخاد  خیلی دوس دارم بخرم ولی میترسم پشیمون شم کار ...

نه سخت که نیست 

ولی ده سال پیش که من برا اولین بار آیفون خریدم اینقدر محدود نبود برا ما ایرانی ها.

الان حتی اپل آیدی هم باید بری بیرون کلی پول بدی تا برات بسازن ولی من اون زمان خودم با ایمیل خودم یکی ساختم هنوزم دارمش.

اصلا به کلاس گذاشتن و اینا فکر نکن،همین پول رو بدی یه پرچمدار سامسونگ بخری هم کارایی بالاتری داره هم به هر حال پرچمداره کلاس خودشو داره.

کلاس آیفون مال قبلا بود که کم بود الان دیگه آیفون داشتن با کلاسی به حساب نمیاد بخدا 😄

Having fun while stuck in life
ولی من دوتا گوشی دارم  یدونه s20 چونکه ایفون زیاد تو ایران نمیشه از امکاناتش استفاده کرد . ...

یعنی چه چیزایی رو نمیشه استفاده کرد یکم توضیح میدی؟خودمم ایفون بخرم کنارش همین گوشی ک دستمه رو هم سامسونگه نگه میدارم

a20sدارم

‌‌
نه سخت که نیست  ولی ده سال پیش که من برا اولین بار آیفون خریدم اینقدر محدود نبود برا ما ایرانی ...

اره درست میگی

ولی چ کنم ک خیلی ایفون دوس دارم

نمیخام ارزو ب دل بمونم😐😹

‌‌
2801