2777
2789
عنوان

میشه از روی اپن آشپزخونتون عکس بدید؟🙆

| مشاهده متن کامل بحث + 8246 بازدید | 130 پست
خلوت کن تا ذهنت آروم باشه شلوغی باعث تشویش ذهن میشه

منم هم دوست دارم خلوت باشه هم بدم میاد 😐 

نمی‌دونم چی کار کنم ؟؟؟😂

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پر از ظرف کثیف دیشب و صبح و ظهر تازه اپن هم نداره خونم مثلا پذیرایی و اشپزخونه با یک پله جدا میشن😟😟

برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستین😞حال دلم خیلی بده دعام کنید💔
خلوت کن تا ذهنت آروم باشه شلوغی باعث تشویش ذهن میشه

آره خداییش باید یه فکر به حال وسایل های تو کارتن بکنم شاید بذارم زیر تخت😀

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  
منم هم دوست دارم خلوت باشه هم بدم میاد 😐  نمی‌دونم چی کار کنم ؟؟؟😂

جان من دوست داشته باش  

به این فکر کن شلوغ باشه هرروز باید زیر و روشو تمیز کنی

آشپزخونه روغن میشینه

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو

من می خوام یه سینی این مدل بخرم با وسایل داخلش این مدلی بزارم رو اپن . البته گلدون و گندم و کاج شو دارم بقیه شو باید بگیرم 😄 

به نظرتون قشنگن ؟؟؟

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹

اپن نداريم

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
منم هم دوست دارم خلوت باشه هم بدم میاد 😐  نمی‌دونم چی کار کنم ؟؟؟😂

من توام یا تو منی😀😀

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  
جان من دوست داشته باش     به این فکر کن شلوغ باشه هرروز باید زیر و روشو تمیز کنی آشپزخون ...

باشه امروز امتحانی همه رو جمع میکنم فقط یه گلدون میزارم ببینم چی میشه 😍

2801