2777
2789
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1930912 بازدید | 158770 پست
امروز بعدازظهر میخواستم برم که نشداخه اصلا درد پریودی هم نداشتم قشنگ امیدوارم کرد بعد ضد حال زد

ایشالا ک خیره وقتی اینجوری میشه بدن داره اماده میشه

ایشالا ماه بعد بارداری😘

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🤱🏻خداروشکر ک تونستم بچمو سالم بغل بگیرمش و از داشتنش لذت ببرم👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

کیت مدیکور پیدا نمیشه که نمیشه

این ماه هم دوباره بلاتکلیف میشم😔

تازه آزمایش هم دادم

تیروئید کم کار خفیف دارم

تا برم دکتر ببینم دیگه چیا از آزمایشم درمیاره😭😭😭

تیروئید برای بارداری خطرناکه؟

ساجده واجدی در انتظار فرزند نازنازی😍

خانما سلام 

بعد کلی خواننده خاموش بودن و جمع آوری اطلاعات اومدم ک باهاتون باشم

یک ماهه رژیم عذایی رعایت میکنم و کیت میزنم ک دقیق روز تخمک رو پیدا کنم 

میخام ۳ماه رژیم بگیرم و از اواسط شهریور ک تخمک گذاریمه اقدام رو شروع کنم

اول و اول هرچی خدا بهم بده ازش ممنونم و روی سر میدارمش 

چون ی دختر ۶ ساله دارم دوس دارم پسر داشته باشم خودمم خیلی پسردوستم حتی اگر نشه هم باز سپاسگزارم دختر داشتن لیاقت میخاد

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به هدفمه
2803

بچه ها کسی طرز استفاده از لتروزول و کلوتریمازول رو بلده بگه از کی تا کی بخوریم؟؟

و ممنون میشم بگید برای چی استفاده میشه

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به هدفمه
سلامکیت مدیکور پیدا نمیشه که نمیشهاین ماه هم دوباره بلاتکلیف میشم😔تازه آزمایش هم دادمتیروئید کم کار ...

ن عزیزم منم تیرویید کم کار داشتم باید دارو مصرف کنی و عدد Tsh بیاد روی ۲ تا ۲.۵ ک بارداری اتفاق بیوفته

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🤱🏻خداروشکر ک تونستم بچمو سالم بغل بگیرمش و از داشتنش لذت ببرم👶🏻
سلامکیت مدیکور پیدا نمیشه که نمیشهاین ماه هم دوباره بلاتکلیف میشم😔تازه آزمایش هم دادمتیروئید کم کار ...

سلام 

آنلاین از داروکده سفارش بده الان موجود داره

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
بچه ها کسی طرز استفاده از لتروزول و کلوتریمازول رو بلده بگه از کی تا کی بخوریم؟؟و ممنون میشم بگید بر ...

تحت نظر دکتر باید بخورید 

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
بچه ها کسی طرز استفاده از لتروزول و کلوتریمازول رو بلده بگه از کی تا کی بخوریم؟؟و ممنون میشم بگید بر ...

لتروزول چون داروی محرکه اگه واقعا تنبلی تخمدان داری بخور من تنبلی داشتم و از شب سوم تا پنجم شبی ۳ تا خوردم دکنر داده بود ولی خب وقتی باردار شدم یکی از فولیکول ها بخاطر همون لتروزول خوردن تبدیل ب کیست شد ک خداروشکر هفته ۹ بارداری از بین رفت

کلوتریمازول ام ک اگه پمادشو داده باید داخل واژن با اپلیکاتورش وارد کنی برای عفونت هست

سلام خانوما خواهشا کسی تجربه مشابه داره جواب بده ؛ چهار ساله اقدامم و دوساله دارو میخورم ؛ با دارو تقریبارهر ماه یکرفولی خوب دارم کلی هم ویتامین و تقویتی خوردم ؛ اسپرم همسرمم مشکلی نداره ؛ به نظرتون چرا باردار نمیشم ؟؟ مگه یک فولی برای بارداری کافی نیست ؟ این ماه یک فولی ۲۱ و یک ۱۵رروز ۱۱ سیکل داشتم و امپول زدم ضخامت رحم هم ۹ بود روز ۱۱ ؛ ولی پریود شدم ‌.....

به نظرتون واجبه همسرم پیش اورولوژی بره ؟ برای واریکوسل ؟ 

خودم چیکار کنم طاقتم تموم شد

ن عزیزم منم تیرویید کم کار داشتم باید دارو مصرف کنی و عدد Tsh بیاد روی ۲ تا ۲.۵ ک بارداری اتفاق بیوف ...

ممنونم عزیزم

پس باید چندماهی دارو بخورم

ساجده واجدی در انتظار فرزند نازنازی😍
ممنونم عزیزمپس باید چندماهی دارو بخورم

مگه عددش چنده؟

۴.۵ بود برا من با ی ماه دارو اومد رو ۲

سلام خانوما خواهشا کسی تجربه مشابه داره جواب بده ؛ چهار ساله اقدامم و دوساله دارو میخورم ؛ با دارو ت ...

ای یو ای امتحان کن برو جای دولتی که گرون ام در نیاد تا ۳ بار انجام بده خرجت بالا درنیاد 

2801