2777
2789
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1930851 بازدید | 158770 پست
بخاطر راحتی خودمون نیس بچه ۵ماهه و بچه ۲۰ روزه فرقی ندارن باهم!؟🤨درکی ک بچه ۵ ماهه نسبت ب محیطش دار ...

حالا چرا دعوا داری؟؟؟؟!!!!!!! شما نظر شخصی خودت رو گفتی، منم نتیجه ی تحقیقاتم رو گفتم و نتیجه ی مشاوره با چند نا دکتر متخصص. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
حالا چرا دعوا داری؟؟؟؟!!!!!!! شما نظر شخصی خودت رو گفتی، منم نتیجه ی تحقیقاتم رو گفتم و نتیجه ی مشاو ...

من دعوا ندارم شما اومدی گفتی بخاطر راحتی خودشون گفتم ک بخاطر راحتی خودمون نیس شما ندونسته قضاوت کردی

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🤱🏻خداروشکر ک تونستم بچمو سالم بغل بگیرمش و از داشتنش لذت ببرم👶🏻

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

سلام خانما خوبید؟ ببخشید کسی مثل من تجربه عفونت قارچی در بارداری رو داره؟ دکتر برام شیاف نوشت چند روزه مصرف میکنم همچنان بی فایده. لطفا اگه کسی تجربه ای داره برام بنویسه

ازت خیلی ممنونم دوره بارداری خیلی راهنماییم کردیواقعا استرسم زیاد بود دکترایی که بهم معرفی کردیخیلی ...

فدات عزیزدلم

خدایا شکرت،خدایا دامن همه منتظرهارو سبز کن
2803

سلام خانوما ؛ من ۲ مهر باید پریود میشدم ؛ ۱۰ مهر رفتم ازمایش بتا دادم ۱۷۰۰۰ بود ؛ رفتم دکتر بهش گفتم قبلا یه سقط داشتم ۶ هفته و دکتر بدون هیچ ازمایشی برام شیاف نوشت یک روز در میان و اسپرین ۸۰ هر روز و برای ۲۴ مهر هم سونو نوشت برای تشکیل قلب ؟ 

من تا ۶ هفته سینه درد شدید و بقیه علایم مثل بی حالی داشتم پلی الان یک هفته بیشتره که درد سینه ندارم و کلا علایم ندارم ؛ ممکنه مشکلی پیش امده باشه ؟ 

یا قرص اسپرین ضرری داشته باشه ؟ 

سلام خانوما ؛ من ۲ مهر باید پریود میشدم ؛ ۱۰ مهر رفتم ازمایش بتا دادم ۱۷۰۰۰ بود ؛ رفتم دکتر بهش گفتم ...

ن اتفاقا کاره خوبی کرده ک بهت اسپرین داده

علائم هم همینطوریه میاد و میره

نگران نباش و خداروشکر کن ک دکترت وقتی گفتی سقط کردی و الان بارداری اینارو برات انجام داده چون خدایی نکرده ممکن بود دوباره برات اتفاق بیوفته

من بارداریم تا۳۶ هفته اسپرین خوردم مشکلی نداره

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🤱🏻خداروشکر ک تونستم بچمو سالم بغل بگیرمش و از داشتنش لذت ببرم👶🏻
سلام دوستان سونو ۸ هفته کسی میتونه جنسیت رو حدس بزنه ؛ جهت کنجکاوی جنسیت برام مهم نیست . ضربان قلب ۱ ...

چون گفتی مهم نیس نظر میدما

ی موقع اینی ک میگم نشد ناراحت نشی

فک کنم پسره چون قشنگ کله ایناش دیده میشه

دوستم میگف پسرا زود نشون میدن هیکلشونو برا منم دیده بود سونو رو میگف پسره پسرم شد

چون گفتی مهم نیس نظر میدمای موقع اینی ک میگم نشد ناراحت نشیفک کنم پسره چون قشنگ کله ایناش دیده میشهد ...

نه عزیزم تو سنی نیستم که درگیر جنسیت باشم ؛ بعد از سه سال دکتر رفتن خیلی هم خداروشکر میکنم . انشالله سالم باشه .

ان شالله همه ی اونایی که منتظر هستن به زودی نتیجه بگیرن . 

نه عزیزم تو سنی نیستم که درگیر جنسیت باشم ؛ بعد از سه سال دکتر رفتن خیلی هم خداروشکر میکنم . انشالله ...

خداروشکر عزیزم😘