2777
2789
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1930851 بازدید | 158770 پست
اون بالایی لینک گروهشه بزنین توی تلگرام میاره براتون

سرچ ميكنم نمياد عزيزم 

همينه دقيقا؟؟

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 ٠٣/٠٣/١٠آزمايش مثبتمم گرفتم🌾بماند به يادگار از تاريخ ٠٣/٠٥/٠٣ كه خداوند بار ديگه بزرگي ش رو نشونم داد و يه فرشته صحيح و سالم بهم سپرد💙

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

آره واقعا😁 تو اگه هشت روز عقب انداختی روز سی و هشت هستی یعنی پنج هفته و سه روز دو هفته دیگه میر ...

ان شاءالله 😍 برام دعا کن ان شاءالله مشکلی نباشه همه چی خوب پیش بره♥️

التماس دعا 🤲 خدایا راضیم به رضای تو♥️
2803
سلام بچه ها خوبین من امروز رفتم ازمایش بتا دادم یه روز قبل موعدمه عددش ۲۵۶ خوبه عددش ؟ رفتم دکتر بهم ...

عالیه عددش

مبارکه😍

نه چیز دیگه ای نمیخاد

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
عالیه عددش مبارکه😍 نه چیز دیگه ای نمیخاد

ممنون عزیزم انشاءالله قسمت همه بچه های این تاپیک 😍 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
ممنون عزیزم انشاءالله قسمت همه بچه های این تاپیک 😍 

تروخدا براي منم دعا كن

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 ٠٣/٠٣/١٠آزمايش مثبتمم گرفتم🌾بماند به يادگار از تاريخ ٠٣/٠٥/٠٣ كه خداوند بار ديگه بزرگي ش رو نشونم داد و يه فرشته صحيح و سالم بهم سپرد💙
تروخدا براي منم دعا كن

حتما عزیزم اگه قابل باشم حتما انشاءالله که به زودی زود خبر بارداریتو بیای بگی 🌹

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
سلام عزیزم اینم ازمایش ان تیم.

خدارو شکر خوبه ریسکات..من یکیش یکم پایینه..دکتر گفت مشکلی نداره..مهمم گروه خونیم اوی منفیه یکم بیشتر حساسن دکترا...براتو عالیه خدارو شکر.چن سالته

2801