2777
2789
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1930868 بازدید | 158770 پست
سایه جون وقتی ازادسازی میزنی، ۱۴ یا ۱۶ روز بعد پری میشی؟ بغد اینکه بنظرت برای تنظیم پری دیگه لازم ...

عزیزم بعد از آزاد سازی حدودا  ۳۰ ساعت دیگه تخمکگذاری اتفاق میوفته یعنی حدودا ۲ روز بعد به علاوه ی ۱۴ روز میشه ۱۶ روز 

اگر آزاد سازی زدی خودت پری میشی و نیازی به پروژسترون نیست ولی اگر ضخامتت کم باشه یا برای محکم شدن جای جنین پروژسترون خوبه مصرف بشه  

منم علامتی ندارم متاسفانه     چند روز بعد از تخمک گداری  تخمدان راستم خیلی درد داشت ...

نه بابا به علائم نیست من سر بارداری اولم علائم داشتم ولی سر دومی انقدر بی علامت بودم که فکر بارداری رو نمیکردم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

نه بابا به علائم نیست من سر بارداری اولم علائم داشتم ولی سر دومی انقدر بی علامت بودم که فکر بارداری ...

من هیچ علامتی ندارم....  میگم احتمال زیاد پری بیاد😥

اصلااااا هم نمیتونم بیخیال باشم و بهش فکر نکنم.... 

سایه جون واسم دعا کن 🙏

2803
شما سونو رفتین؟

ن من طبق حساب خودم ۳ هفتمه خییلی زوده انشالله بین ۷یا ۸ هفته

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️                      💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚
ببین بیخیالی بهترین چیزه مت هرکیو شنیدم دیدم گفته بیخیال بوده اون ماه یا سرش گرم چیزی بوده اقدام درس ...

من بیخیال نبودم‌روز شماری هم کردم😬

مرسی سرما خوردم اقدام مرتب نداشتم واسه همین دیگه میگفتم نمیشه نوبت ای یو ای زده بودم اما بازم روز شماری میکردم روز ۲۵ سیکل بیبی زدم‌منفی شد دیگه گفتم نیستم روز ۲۸ سیکل بیبی مثبت شد😁

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️                      💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚
چندروز بعد ازادسازی بی بی چک بزنم؟؟؟

بذار ۱۲ روز بگذره

ببین من بارداری اولم آزادسازی زدم حدودا ۱۲ روز بعدش بی بی مثبت شد و واقعا مثبت بود ولی بازم صبر کن روز موعدت بزن دکتر به من گفت روز موعدت آز بده 

شما بارداری؟ یکی دیگه از خانما الان بارداره کیت زد مثبت شد پس ممکنه درست درنیاد جوابش با کیت تخمک ...

بله ،تو نت نوشته کسی که تازه باردار شده ممکنه مثبت بشه

التماس دعا 🤲 خدایا راضیم به رضای تو♥️
والا نمیدونم من خودم توی دوتا بارداری قبلیم اول بی بی مثبت شد بعد آزمایش  ولی این بعد از چند س ...

هاله داره؟؟مشخص نیست تو عکس

التماس دعا 🤲 خدایا راضیم به رضای تو♥️
2801