2733
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1911060 بازدید | 158444 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرضیه جون ببخشید مورفوژی فقط با تقویتی درمان میشه؟ مثلا اگه تقویتی نخوره احتمال داره بدتر بشه؟  ...

اینجا طرف مورفو ۲ پسردار شد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  
سلام عزیزم نه هنوز شاید تو این ماه شوهرم ازمایش داد شکر خدا بهتر شده دکتر گفت میتونید حالا ببینم قسم ...

مگه ازمايش شوهرت مشكل داشت؟ 

خداراشكر كه بهتره. 

حركت پايينه يا تعداد؟

فرتيل ايد بهش دادي؟

خدايا مرا در جستجوي آنچه برايم مقدور نكرده اي خسته نكن 💚
اینجا طرف مورفو ۲ پسردار شد

منم دقیقا دو با کلی تقویتی تعداد خوبه ولی تحرک آصفره بی هم ۳۰ برایه کبد چی بهش بدم 

به نظرت احتمال واریکوسل هست مشکل نغوضم داره ۵ساله ببخشید ولی فقط با قرص میتونه رابطه داشته باشیم

چرا ما از این شانسا نداریم😂😂😂

رفته خودش قایم کرده بزودی رخ نشون میده🤪🤪

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  
مگه ازمايش شوهرت مشكل داشت؟  خداراشكر كه بهتره.  حركت پايينه يا تعداد؟ فرتيل ايد بهش دا ...

عزیزم دکتر اصلا بهمون نگفت خدا گفتش این عاشق   پسره عاشق داروهای ای وی افه پس منو هل داد تو این راه بله مورفوژی ۲ تعداد خوبه حرکت آصفر بی ۳۰ درصد فرتیل اید ندادم دکتر بهش دارو داده و گویا با این شرایطم طبیعی یه معجزس

مرضیه جون ببخشید مورفوژی فقط با تقویتی درمان میشه؟ مثلا اگه تقویتی نخوره احتمال داره بدتر بشه؟  ...

پروانه جون كدوم مركز ميخواي اي وي اف كني؟ 

به نظرم هيچ چيز مهمتر از جنين شناس نيست. چون تو pgd جنين ها رو نابود ميكنن اگر به كارشون تسلط كامل رو نداشته باشن. 

منم دقیقا دو با کلی تقویتی تعداد خوبه ولی تحرک آصفره بی هم ۳۰ برایه کبد چی بهش بدم  به نظرت اح ...

ارولوژی بررسی نکرد؟؟ احتمال واریکوسل داشتنش بالا میره

یه چکاب بشه خوبه 

عرق کاسنی هرروز صبح ناشتا 

برای سرعت میتونی ال کارنتین ویتامینe,c,اسیدفولیک و اینک از لحاظ تیرویید ویتامین دی هم بررسی بشه چون اینا تاثیر مستقیم رو اسپرم دارن

پروانه جون كدوم مركز ميخواي اي وي اف كني؟  به نظرم هيچ چيز مهمتر از جنين شناس نيست. چون تو pgd ...

من ابن سینام خدایی جنینام از بین نمیرن ولی باتوجه به مشکل شوهرم حرکت آنداره پسرم همیشه کم میشه 

عزیزم دکتر اصلا بهمون نگفت خدا گفتش این عاشق   پسره عاشق داروهای ای وی افه پس منو هل داد تو این ...

دفعه قبل كه اي وي اف كردي چندتا تخمك و چندتا جنين و چندتا پسر تشكيل شد؟

ارولوژی بررسی نکرد؟؟ احتمال واریکوسل داشتنش بالا میره یه چکاب بشه خوبه  عرق کاسنی هرروز صبح ن ...

اورولوژیست تهران لعنتی اصلا نگفت مشکل داره گفتم ازتو کتبی بیار دیدم سرتا پا مشکله نمیاد سنو بده میگه ما که این راهو داریم میریم واریکوسلم باشه مهم نیست خییییلی بهم ریخته انتظار نداشت 

ممنونم از کمکت میگم احتمال بارداری طبیعی با این شرایط پایین میاد درسته؟

بله دوستم دقیقا سر همین موضوع الان بارداره

مرضیه خانم من ۲۶ دوره ام سمت راست شکمم خیلی گرفتگی داره نفس لمیق میکشم درد میکنه خیلی هم تپش قلب دارم  توهم زدم نمیدونم اینا ربطی داره نداره واقعا توان ندارم دوباره یه چیزی بشه بعد نمونه یا نشه

من ابن سینام خدایی جنینام از بین نمیرن ولی باتوجه به مشکل شوهرم حرکت آنداره پسرم همیشه کم میشه 

گريد آ شوهر منم ٥ بود و كلا فقط دختر ميشه 😢

2706