2733
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1911056 بازدید | 158444 پست
چهاردهم هستمچشم انشاء الله بتونم سونو برم ببینم چه وضعیتی دارم

اگه تنبلی تخمدان داری ممکنه کیتت اونجوری بشع

ی سونو بده معلوم میشه تو چ وضعیتی هستی سونو واژینال بده

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
اگه تنبلی تخمدان داری ممکنه کیتت اونجوری بشعی سونو بده معلوم میشه تو چ وضعیتی هستی سونو واژینال بده

سلام عزیزم

لطف کردید

ممنون از راهنماییتون⚘♥️

ساجده واجدی در انتظار فرزند نازنازی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مجددی فولی هجده و یکی یازدهکیست هم نداشتمبه نظرتون یعنی چی؟یعنی این ماه آزاد نمیشه؟

سلام عزیزم 

اون فولی ۱۸ بالغه و آزاد میشه 

همچنان به کیت زدن ادامه بده 

خداروشکر فولی داری منتها با توجه به سیکل ات دیر آزاد میشه. باید ورزش کنی و تقویتی بخوری. میتونی اووبوست بخری بخوری یا پودر اینوفولیک.

کی اقدام داری؟

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
بچه ها کیا اینجا خودشون اوابوست و شوهرشون فرتیل اید استفاده کرده؟

من خودم اووبوست خوردم

شوهرم اسپیرژن 

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
سلام عزیزم اون فولی ۱۸ بالغه و آزاد میشه همچنان به کیت زدن ادامه بده خداروشکر فولی داری منتها با توج ...

ممنون عزیزم

اقدام را فعلا مردد هستیم

چون این ماه خیلی سخت بود تعیین تخمک گذاری

واقعا ازتون ممنونم❤

ساجده واجدی در انتظار فرزند نازنازی😍
من خودم اووبوست خوردمشوهرم اسپیرژن

راضی بودین شما از مصرف اینا؟چند ماه استفاده کردین؟درکنارش چه ویتامین های دیگه ای خوردین؟

و گاهی صبر خودِ تلاشه...🤍🦋الهی به امید تو...🌱👼🏻♡
راضی بودین شما از مصرف اینا؟چند ماه استفاده کردین؟درکنارش چه ویتامین های دیگه ای خوردین؟

بله 

ماهی که تقریبا روزی دوتا اووبوست خوردم نتیجه گرفتم. 

اسپیرژن هم روزی دوتا همسر

خانم ای عزیم سلام ..خیلی وقته نمیام ..اما هر عزیز ی که بلردارشده تبریک میگم و مادرایی که بچه های گلشون به دنیا اومدن الهی سالم و سلامت باشن و زیر سایه ی خداوند بزرگ بشن 🙏🏻🙏🏻🌹🌹

عزیزان متتظر هم هر چه زود ا باردار بشن 🌹

خانما من از ردز ۸ یا ۹ سیکل ترشحات قبل تخم ک گذلری داشتم سیکلهام هم از ۲۸ ردز به ۲۵ یا ۲۶ تغییر کرده ممکنه تخمک گذاری بوده باشه ؟

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
بله ماهی که تقریبا روزی دوتا اووبوست خوردم نتیجه گرفتم. اسپیرژن هم روزی دوتا همسر

اسپریژن بهتره تا فرتیل اید برای اقایان؟

یک ماه خوردین فقط شما؟

درکنارش دیگه چی خوردین؟

و گاهی صبر خودِ تلاشه...🤍🦋الهی به امید تو...🌱👼🏻♡
خانم ای عزیم سلام ..خیلی وقته نمیام ..اما هر عزیز ی که بلردارشده تبریک میگم و مادرایی که بچه های گلش ...

سلام عزیزم 

کیت نزدی؟

اره امکان داره. پری هات چند روزه اس؟

اسپریژن بهتره تا فرتیل اید برای اقایان؟یک ماه خوردین فقط شما؟درکنارش دیگه چی خوردین؟

هر دوش خوبه ، من اسپیرژن دادم.

ماه های قبلی هم اقدام بودم گاهی اووبوست میخوردم ولی معمولا روزی یکی اینسری تقریبا روزی دوتا خوردم‌

من چون طول کشید بارداری ام خیلی قرص خوردم ولی ماه اقدام:

خودم: ویتامین ای؛ فمبورا، اووبوست 

همسر: الکانتین؛ کلومیفن، پنتوکسی فیلین؛ ویتامین ای؛ چندتایی ژل رویال؛ اسپیرژن

اسپریژن بهتره تا فرتیل اید برای اقایان؟یک ماه خوردین فقط شما؟درکنارش دیگه چی خوردین؟

میگم من ی خرده از قرصهام مونده اگه میخای درخواست دوستی بده بهت بگم چیا دارم. 

2706