2777
2789
ببین عزیزم کلا ذات زن و مرد اینجوره که به هم دیگه نیاز دارن و خدا تامین این نیاز روحی و عاطفی و.... ...

مرد خوب که بتونی تو بغلش بگیری گیر نمیاد این روزا بخدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گیر میاد ولی مثل جواهر نایاب شدن😂

ولی انصافا کم شده 😑

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2799
ازدواج دوست نداری؟ خوب نکن.  حالا فکر کردی مرد خیلی قراره پشتت باشه که تنها بمونی یا نمونی؟!&n ...

والا بخدا ،من همین مردای به ظاهر عاشق دور و برم رو دیدم که زده شدم از ازدواج

همین😂😬

البته که الان دوستان میفرمایند هست 🤕

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
اره اینم هست

ببخشید گوشی ام هنگ کرد

پول داشته باشی پرستار میگیری والا چه تضمینی موقع بیماری مرد ادمو رها نکنه زن دوم و .....

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
ببین عزیزم کلا ذات زن و مرد اینجوره که به هم دیگه نیاز دارن و خدا تامین این نیاز روحی و عاطفی و.... ...

وقتی مجبور باشی همه چیو تحمل می کنی عزیزم. بله زن و مرد مکمل همن و این داستانها. منم دوست داشتم یار و همدم داشته باشم ولی هرچی زمان میگذره و ازدواجهای دور و برم از درون یا بیرون می بینم از هم می پاشه از تصمیمم راضی تر میشم. اون یار و همدم تو داستانها قشنگه نه تو واقعیت.

منم قبل ازدواجم اینو میگفتم تا اینکه انقد بلا ملا تو این دو سه ساله سرم اومد متنفر شدم از هر چی مرده.ترجیح میدم اقلا با یه خانم زندگی کنم

از خیلی هم خیلی کمتر😂

😁فقط خدا میتونه جور کنه این شوهر رو

منم مجرد بودم پاک ناامید بودم، میترسیدم از ازدواج 

ولی از خدا خواستم خودش انتخاب کنه. 

قربون خدا برم ... 🙂

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔