2777
2789
عنوان

۳۶ سالمه هر کاری میخوام انجام بدم‌میگم دیگه پیر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه پیر شدین یا نه برمیگرده به ذهنیت خودتون، بعضیها هستن هفتاد هشتاد ساله شون هست عین جوونها میگردن و زندگی میکنن، بنظرم 36 سالگی تازه اول جوونی هستش

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
به چه دردم میخوره دیگه فرانسه که دوست ندارم ولی به ذهنم رسید انگلیسیمو ادامه بدم بعد گفتم برم با ...

شما برو پیش روانشناس کمک بگیر 

به چه درد میخوره ؟ به خاطر فعال بودن و لذت بردن 

مگه قراره معلم زبان بشی یا موسیقی تدریس کنی که بگی دیر میشه

میخوای ازش لذت ببری

جواب ابلهان خاموشیست
چیکار کنم؟

هر کاری حتی ادامه تحصیل مگه چه اشکالی داره؟برو ورزش حسابی به بدنت برس برو کلاسهای خود آرایی اگه آرایش دوست داری اگه به هر هنری علاقه داری برو دنبالش هر چی که همیشه عشقت بوده و نشده 

چیکار کنم که ده سال دیگه هم پشیمون نباشم

غلط میکنن هرکاری دوست داری بکن

🌸"ﻣﺮﺩ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻋﻘﻠﺶ" ﺑﻨﮕﺮ ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺛﺮﻭﺗﺶ"🌼"ﺯﻥ" ﺭﺍ ﺑﻪ‌ "ﻭﻓﺎﯾﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺟﻤﺎﻟﺶ"🌸"ﺩﻭﺳﺖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻣﺤﺒﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﮐﻼﻣﺶ"🌼"ﻋﺎﺷﻖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺻﺒﺮﺵ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺍﺩﻋﺎﯾﺶ"🌸"ﻣﺎﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺑﺮﮐﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﻣﻘﺪﺍﺭﺵ"🌼"ﺧﺎﻧﻪ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺁﺭﺍﻣﺸﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺑﺰﺭﮔﻴﺶ"🌸"ﺩﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﭘﺎﮐﯿﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺻﺎﺣﺒﺶ"🌼"فرزند" را به "ایمانش" بنگر ؛ نه به وفاداریش"🌸"پدر" و "مادر" را فقط ؛ بنگر !! هر چه بیشتر ؛بهتر
2801