2733

سلام نوزادم ۵ ماه و نیمشه خواب شبش خییییلی کمه روزا هم هر جه قدر سعی میکنم کم بخوابونمش هیییلی بیقراری میکته که بخوابه اگه هم بخوابونمش کم دوباره بیدارش کنم گریه میکنه که چرا من رو بیدار میکنی کم میخوابم دادم از بی خوابی میمیرم تو رو خدا بگید تا وی خواب بچه ابن جوریه و وی شب و روزش معلوم میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون بچه گرسنس.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

شبا ک بیدار میشه بهیچ عنوان باهاش حرف نزن برق روشن نکن ارتباط چشمی برقرار نکن روزا خونه رو نورش و زیاد کن موزیک و تی وی روشن بزار همش باهاش صحبت و بازی کن اینجوری فرق بین شب و روز و میفهمه

نینی من۵۰روزس.دیشب شبوروزوقاطی کرده بود.امروزاز۸شب نذاشتیم بخوابه الان که گوش شیطون کرعمیقاخوابیده

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀

هر وقت خوابید تو هم بخواب،بیدار شد تو هم بیدار باش،کم کم شب و روزمه پیدا میکنه،گناه داره جلوی خوابشو نگیر،لجباز و پرخاشگر میشه ها

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

من تو نت دیدم میگم از ۵ ماهگی خابشدن خوبه.اگ شیر خودتو میخوره شاید سیر نمیشه شبا حریره بادوم بده بهش راحت میخابه تا صب اونجوری

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2706