2733
عنوان

خورشت قیمه

298 بازدید | 25 پست

الان یهو مهمون قرار شد برای شام بیاد خونمون و دستور دادن که قیمه بپزم براشون😐

من خودم هروقت اطلاعی داشتم قراره قیمه بپزم نخود لپه هارو از شب قبلش میخیسوندم الان یکی دوساعت بخیسونم مشکلی داره؟ کاش درست بپزه🤦🏻‍♀️

گلرخم🥰همون گل رُز سرخِ توی باغچه🌹

زودپز داری؟

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه ماکروفر داری بریز تو یه کاسه بذار تو ماکروفر چند دیقه  حرارت بخوره بعد ابشو عوض کن باز بذار چهار بار پنج بار بذارهر سری سه چهار دیقه بعد بدون اب بریز تو قابلمه با اب گوشت بپزه تمام خاصیتش ازبین میره ولی برای کسی که میخواد زود بپزه و چاره ای نداره یه راه حله

🍃وَحُزْنِي‌إِلَى‌اللَّهِ         🦋غصه‌هات رو فقط به خدا بگو!
من هیچوقت لپه رو خیس نمیکنم لازم نداره که

من خیسش میکنم از شب قبل یک روز کامل هم می‌جوشونم بازم توی غذا زیر دندون حس‌میشه

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردی

لپه اگه میذاری میپزه اصلا نترس 

ولی نخود باید بذاری زودپز

همین الان گوشت جدابذار تو زودپز اگه لپه داری نذار زودپز بریز قابلمه یک تا دوساعت میپزه

ادویه قیمه ه داری اخر کار اضاف من ولی نمک نزن چون خوش نمکه 

اگه ادویه قیمه نداری ادویه کاری بزن

مربی شنا✌✌یه آدم موفق

ساعت ۹ شام بخورین حالا ۶ ساعت وقت داری میپزه بابا

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706