2733
عنوان

از زندگیتون چی فهمیدین؟ بیاین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2163 بازدید | 48 پست
فهمیدم نصف نگرانی هام الکی بوده. فهمیدم کسی که بخواد بره می ره و نمی شه جلوشو گرفت فهمیدم واسه هر کاری که بخوایم انجام بشه باید صبر کنیم فهمیدم تو این دنیا هیشکی واسه آدم نمی مونه جز خودش فهمیدم ترس هام خیلی بیخود بودن فهمیدم همیشه سرطان برابر مرگ نیست فهمیدم تنوع در زندگی لازمه فهمیدم باید خودم یاد بگیرم به خودم دلداری بدم فهمیدم گاهی عشق دوم بهتر از عشق اوله فهمیدم طلاق مرگ نیست فهمیدم مرگ عزیزان هم قابل تحمله فهمیدم تحصیل مهمه اما مهم ترین بخش زندگی آدم نیست فهمیدم تفریح خشک و خالی به درد نمی خوره و باید در کنارش کار و انگیزه جدی هم وجود داشته باشه فهمیدم عمر کوتاهه فهمیدم به هر کسی نمی شه اعتماد کرد
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=955541&PageNumber=9 سلام به همگی اگر خدا بخواد میخوایم یه ختم قرآن دیگه البته با معنی راه بندازیم اگر دوست دارید شرکت کنید اینبار میخواهیم امام رضا رو به امام جواد قسم بدیم(شهادت امام جواد نزدیکه) که کمکمون کنه به حاجت هامون برسیم البته اگر به صلاحمون هست فقط چند جز مونده
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
فهمیدم که...خیلی زود دیر میشه باید ازتمام فرصت هام نهایت استفاده رو بکنم ...

فهمیدم پدر ومادرم دو گوهر نایاب زندگی من هستن و تا عمر دارم نمى تونم زحماتشونو جبران کنم ..فقط باید قدردان باشم...
تو سه ساله ای ک ازدواج کردم فهمیدم ی همسر خیلیییی مهربون دارم ک حتی تو بدترین شرایط هم اسممو با پسوند جان خطاب مکنه...

در اخر فهمیدم ک تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته ...
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ﴿۸۲﴾ چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (۸۲) **خـــــــــــــدایـــــــــــــا شـــــــــکــــــــــرتـــــــــــ** به امید مادر شدن تمام دوستای منتظرم >>اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
فهمیدم که تا آخر عمر باید قسط بدیم فهمیدم تنها فرمول اینکه پسرم وزن بگیره اینه که نینی سایتو جیره بندی کنم برا خودم خخخخخخخخخخخ
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
فهمیدم پشت سر کسی بدگویشو نکنم چون باغیبت کردن خودمو کوچیک میکنم و برکت و رحمت از زندگیم میره. فهمیدم فرصتها ممکنه یکبار تو زندگی بیان اگر خوب ازش استفاده نکنم ممکنه دیگه تکرار نشن. فهمیدم از هیچ کس توقع و انتظار نداشته باشم. فهمیدم برای هیچ کاری نباید به کسی اصرار کرد ولو اینکه اون شخص خیلی نزدیک باشه. فهمیدم هیچ نعمتی بالاتر از سلامتی نیست. فهمیدم فقط به خدا اعتماد کنم . فهمیدم راز دلمو رو برای هیچ کس نگم.
2706