2777
2789
عنوان

تولد امروزز+عکسمون

| مشاهده متن کامل بحث + 12818 بازدید | 361 پست
من عاشق مامانت شدم 🤪

چ امضای خوشگلی. خیلی خوشم اومد.اسکرین گرفتم استوری کنم

واقعا درسته. همیشه با خودم میگم اگه من نباشم حتما بچم اذیت میشه.حتما بهش رسیدگی نمیشه😊

خدایا شکرت که همیشه تو سختیا کمکم کردی و تنهام نذاشتی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عاشق مامانت شدم 🤪

امضات دقیقا شرح حال منه

خودم تو ۷ سالگیم مادرم فوت شده الآن ۲۳ سالمه و  یه نی نی ۵ ماهه داره

قبل مادرشدن وقتی با شوهرم دعوام میشد میگفتم خدا منو برداره تا راحت بشم از دستت ولی الآن اصلا نمیتونم حتی آرزوی مرگ کنم چون میدونم غیر مادر خود آدم هیچکس نمیتونه مادری کنه واس بچش میترسم بچم عین خودم طعم بی مادری بچشه انشالله سایه همه مادرا لالای سر بچه ها‌ون باشه

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

اسی مامانت خیلی جوونه بهش نمیاد 70 سالش باشه !

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
چ امضای خوشگلی. خیلی خوشم اومد.اسکرین گرفتم استوری کنم واقعا درسته. همیشه با خودم میگم اگه من نباشم ...

عزیزم 😍😘😘انشالله سایت همیشه بالا سرش باشه عزیزم 💖

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
امضات دقیقا شرح حال منه خودم تو ۷ سالگیم مادرم فوت شده الآن ۲۳ سالمه و  یه نی نی ۵ ماهه داره ...

اشکم در اومد 😔خدا مادرتو بیامرزه و نگهداره خودتو نینی تازت باشه ،منم خیلی این فکر اذیتم‌میکنه با اینکه پسرم بزرگه بعد منم‌میتونه از پس خودش بر بیاد ولی باز اذیت میشم وقتی بهش فک میکنم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
لطفا اعتناد بنفس منو پایین نیار😕😂 چتریامو کج زدم ایندفعه

اسی چرا انقد زود پاک میکنی من ندیدم خو🙁😓

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
عزیزم دیگه دارم غش میکنم تا اپلود کنم طول میکشه. قول میدم فردا شب تاپیک بزنم همینارو دوباره بزارم

عزیزم دروغ چرا آخه ؟اون عکسه که یه خانم بود و یه دختر جوون چند وقت قبل یه خانم گذاشته بودن توی این سایت و گفتن تولدم هست و بچه هام برام تولد گرفتن ..همون خانومی که شما میگید مامانمه گفتن ۴۳سالم هست شمع تولدشونم ۴۳بود اتفاقا همه بهشون گفتن جوون هستین و اتفاقا همه میگفتن پایین موهاتون خیلی کم پشت هست و کوتاهش کنید پسرونه ..واقعا چرا اینهمه دروغ میگین چی بهتون میرسه ؟حالا چند نفرم گفتن وای بهتون سنتون نمیخوره چی گیرتون میاد آخه ؟

دروغ میگی؟؟؟

اره دقیقا داره دروغ میگه ..این عکسو چند وقت قبل همون خانم سمت چپی گذاشتن تو سایت گفتن ۴۳سالم هست و بچه هام برام تولد گرفتن شمع تولدشونم ۴۳بود که همه گفتن چه جوون موندین و حتی پایین موهاشونم خیلی کم پشت بود همه میگفتن کوتاه کنید مدل پسرونه ...البته توی اون عکسه حسابی فتوشاپ کرده بودن دوستشون صاف تر بود ولی الان خانم سمت چپی بالای ۵۰میخوره ...دلیل اینهمه دروغ هم واقعا نمی‌فهمم چیه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

باشه تو راست میگی

درست حدس زدین دروغ میگه چون همین خانم سمت چپی چند وقت پیش عکس تولدشون گذاشتن گفتن ۴۳سالم هست ..تو عمرم ندیده بوده سر سن و سال هم کسی اینقد عقده داشته باشه و عکس مردم رو بذاره و دروغ بگه

درست حدس زدین دروغ میگه چون همین خانم سمت چپی چند وقت پیش عکس تولدشون گذاشتن گفتن ۴۳سالم هست ..تو عم ...

عزیزم چرا دروغ بگن من این خانمو خیلی وقته میشناسم و دیدم ،بنده خدا عکس خودشو خواهرشو گذاشت ،مادرشم جدا گذاشت ،دروغی نداره بگه فک کنم سوء تفاهم شده

2801