2777
2789
عنوان

با سه تومن چی میتونم بخرم برا خودمو بچمو شوهرم-!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 54 پست
برید ی نگاهی ب سفره اونایی ک تخم مرغ هم ندارن بخورن بندازید ک حقوق کل ماهشون اندازه ی کفش شماس بعد ب ...

چه ربطی داره😂😂 چی میگید شما 😐 من در مورد ادم های عادی جامعه حرف زدم نه بیقوله نشینا 🙂 نه اینا که سرچهارراهها بودن و هستن و خواهند بود 

من مثال زدم، تابستونی چرمو راحتی هم قیمتا سه برابر شده  وقتی عمل بینی از ۱۲ ۱۵ تومن شده ۲۰،۳۵& ...

دیگه شما لولت خیلی بالاس خواهر جان😑

الان بهتذین جا عمل بینی انجام بدی بیست و پنج هست.

حالا سی و‌پنج و من نشنیدم.

کوه هم میتونی یه اسپرت با مارک معمولی بری.

ما که مارک پوش نیستیم تا حالا که تونستیم بیرون بریم و هیچیمونم نشده😐

خدایی دیگه خیلی داری غیر منطقی حرف میزنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برید ی نگاهی ب سفره اونایی ک تخم مرغ هم ندارن بخورن بندازید ک حقوق کل ماهشون اندازه ی کفش شماس بعد ب ...

اکثرا اینایی که اینطور حرف میزنن مسئولیت زندگی گردنشون نیست و کل حقوقشون رو‌ یه ماه میدن کفش یه ماه میدن مانتو با اینجور چیز ها پولشونو هم میندازن دور بعد میان مثل میلیاردر ها صحبت میکنن.

بحث نکن به جایی نمیرسی

موافقم باهات عزیزم منم بحثی نکردم دیگه چون..

فقط دوس دارم بدونم اگه همچین ادمایی تووی خانواده دیگه دنیا اومده بودن بازم اینجوری درمورد بقول خودشون بیقوله نشینا و سر خیابونی ها صحبت میکردن

استارتر مدیریت کن تا بتونی بخری چیزهای گرون بر ندار بعد هم اینجا نظر خواهی نکن  گلم اینجا بعضی ها ۳ تومن براشون پول زیادی بعضی ها هم ۳ تومن خرج یه کیف و کفش و مانتوشون مطمئنا به جمع بندی درستی نمیرسی.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
من مثال زدم، تابستونی چرمو راحتی هم قیمتا سه برابر شده  وقتی عمل بینی از ۱۲ ۱۵ تومن شده ۲۰،۳۵& ...

دقیقا من حرف های شما رو میفهمم ولی بهتره بحث نکنید چون بی فایده است.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
دیگه شما لولت خیلی بالاس خواهر جان😑 الان بهتذین جا عمل بینی انجام بدی بیست و پنج هست. حالا سی و‌پ ...

اسپرت معمولی؟ 😂😂اکی ولی اینو دیگه نگید چون کسی که هفته ای پیمایش میره میدونه اسپرت معمولی نیم ساعت اول وگرنه پاهات درد میکنه ، زانو درد میشی و ناخونا کبود 

اگه قرار بود فرقی بین برند و غیر برند نباشه که ادما خل نیستن پول بیشتر بدن ☺😊 

در ضمن تشریف ببرید دکتر ناهید مشهد الان زیر ۳۵ عمل نمیکنن 

دیگه شما لولت خیلی بالاس خواهر جان😑 الان بهتذین جا عمل بینی انجام بدی بیست و پنج هست. حالا سی و‌پ ...

لولم بالا نیست ولی برای سلامتیم ارزش قایلم 

کارمندی الان حقوقش بین ۷ تا ده تومن هست حالا اینکه سالی یبار یا دوبار کفش درستو حسابی بخره اصلا لول بالا محسوب نمیشه 

لول بالا ینی کسی که ورساچ استفاده میکنه و برندایی که برای ادم بالای ده میلیون در میان 😀 نه یه کفش دو تومنی😐

دقیقا من حرف های شما رو میفهمم ولی بهتره بحث نکنید چون بی فایده است.

درسته اشتباه کردم 👌👌☺ اینجا باید عنوان کنی گدازاده ام و گذرانمو از کنار خیابون بدست میارم 😀😀نمبدونم پس وقتی میرم خرید این ادمایی که چند برابر من جنس شیک و برند میخرن کی ان 🤔